Skocz do zawartości
MAJCHI

Jakie etui do naszego E8

Rekomendowane odpowiedzi

szaniak

Dotarło właśnie do mnie Dot View za 12zl . Jakość wykonania oceniam na 4+ nie jest źle . Jedyne co rzuca się w oczy to brak logo HTC z przodu. Wszystkie funkcje dot view działają bez zarzutu. Jedyny dla mnie minus tego etui (i dotyczy to również oryginału ) to mega niewygodne operowanie jedną ręką . Telefon jest mega nieporeczny w tym etui i żeby go objąć trzeba mieć łapę jak drwal. Z tego powodu nie wiem czy zawita u mnie na dluzej. W tej samej paczce dostałem nikilin za 25 zl. Etui śmiem twierdzić ze jest oryginalne . Jakość wykonania 6 dopasowane idealnie do telefonu. Dołączona do niego byla folia na ekran z szmatką nikilin oraz dziwny niebieski plastik nie wiem do czego on ma służyć. Jeśli ktoś byłby niezdecydowany i potrzebował zdjęć mogę je tu umieścić

Wysłane z mojego HTC One_E8

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Wrzuć jakieś foty tego niklina

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z uwagi na dosyć śliskie plecy w E8 kupiłem etui z tej aukcji: http://allegro.pl/nillkin-frosted-shield-etui-htc-one-e8-folia-i4997909641.html

super dopasowane, telefon już tak nie jeździ po biurku, kolor to kwestia gustu ale mi czarny pasuje. Jak się pobrudzi to zwykła woda. Więc oceniam na 6/6.

Pawllos

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Śliskie? To chyba nigdy nie miałeś Samsunga. W E8 jedną z rzeczy, która mi się w nim podoba, to właśnie ten plastik.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zależy o której opcji kolorystycznej mowa - biała ma strasznie śliski tył. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak ja mam białą i plecy są strasznie śliskie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten nillkin chociaż nie jest tak tandetny, jak 90% etui z allegro. Ładnie wygląda i wydaje się być trwały. :) tylko coś ze szkłami nillkina nie współpracuje w moim przypadku, bo już drugie mi podważył, przez co zniszczył...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szaniak

mam szkło od 3mk i z nikilinem współgra idealnie ale samego szkła nie polecam :) 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bamil

...ale samego szkła nie polecam :)

Dlaczego bo ja się właśnie zastanawiam czy jednak profilaktycznie nie założyć szkła lub filii HD od 3mk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szaniak

Jest grube strasznie się palcuje wszystkie paprochy do niego lgna niby lepszy poślizg palca na moim tablecie mam shielda i różnicy nie widzę żadnej nie jest wart 50 zł za tą cenę masz 8 folii shield na dłużej starcza i lepszy komfort użytkowania

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi