Skocz do zawartości
MAJCHI

Jakie etui do naszego E8

Rekomendowane odpowiedzi

JokerX

Lepszy ten Nillkin http://allegro.pl/nillkin-border-line-etui-bumper-htc-one-e8-i5232482530.html czy ten http://allegro.pl/nillkin-frosted-shield-etui-htc-one-e8-folia-i5135667723.html  ? Chodzi o to , żeby lepiej leżał w ręce i się nie wyślizgiwał no i o wytrzymałość , żeby nic się nie stało z telefonem :D Czy są jeszcze jakieś lepsze ? Nie chce żadnego etui z klapką :D

Edytowane przez JokerX

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie potrzebuje konkretnych informacji. Czy etui Dot View i hartowane szkło Nillkin działają razem? Czy muszę wybierać między Dot View a szkłem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja miałem taki zestaw i nie sprawdził się, gdyż klapka nie dolegała do ekranu i napisy z dot view były niewyraźne. Dodatkowo przez to, że klapka nie dolegała, często nie działało podwojne tapnięcie czy odbieranie przeciągnięciami :)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja miałem taki zestaw i nie sprawdził się, gdyż klapka nie dolegała do ekranu i napisy z dot view były niewyraźne. Dodatkowo przez to, że klapka nie dolegała, często nie działało podwojne tapnięcie czy odbieranie przeciągnięciami :)

Dzięki wielkie :) Chyba wezmę Dot View bez szkła w końcu E8 ma GG3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam szkło nillkina połączone z etui frosted shield, ale bardziej w celu ochrony ekranu przed stłuczeniem, niż przed zarysowaniem :) do samej ochrony przed rysami wydaje mi się, że wystarczy gołe dot view (klapka zasłania ekran), albo ewentualnie jakaś folia, ale to już nie jest konieczne :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Cripex

Weź szkło od 3MK. Jest cieńsze od Nillkina i bardzo ładnie współpracuje z dot view.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Weź szkło od 3MK. Jest cieńsze od Nillkina i bardzo ładnie współpracuje z dot view.

Masz 3mk Hard Glass czy Flexible?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Cripex

Flexible. Nie chciałem zbyt grubego, a do tego jeżeli nawet się zarysuje to i tak koszt nowego to 30 PLN....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi