Skocz do zawartości
MAJCHI

Jakie etui do naszego E8

Rekomendowane odpowiedzi

kingaa

Kupiłem dzisiaj etui SHTL Ochronne Etui RUGGED ARMOR z tej aukcji. Jak dojdzie to pokaże jak wygląda :)

http://allegro.pl/shtl-ochronne-etui-rugged-armor-obudowa-htc-one-e8-i5170886779.html

No i jak euti się sprawuje? :) Zastanawiam się nad kupnem jakiegoś etui. Mam już szkło hartowane, więc lepszym wyborem pewnie będzie jakieś etui właśnie od dotview?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bamil

Jako, że jak pisałem moje Dot View się rozpada poszukuję czegoś innego. Sama idea Dot View jest dobra ale nie mam zamiaru wydawać kolejnej stówki na coś, co może znowu się rozpadnie po 4-5 miesiącach. Zastanawiam się nad czymś takim-ktoś może ma jakieś doświadczenia z takim etui:

http://allegro.pl/pokrowiec-silikon-etui-foli-lcd-htc-hc-c982-one-e8-i5558496993.html

Zastanawiałem się taż nad Nillkinem ale mam wrażenie, że nie chroni tylko boki a dolny i górny rant zupełnie odsłonięte. Do tego zastanawiam się, czy też nie pęknie plastik. Te z linka wydaje się ciekawe bo nie zasłania tyłu telefonu bo jest przeźroczyste a moim zdaniem telefon jest ładny i szkoda go zasłaniać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przestrzegam przed Nillkin Frosted Shield do E8.
    Kupiłem to to na początki maja b.r. i w ubiegłym tygodniu, czyli jakieś 4 miesiące po zakupie powstały pęknięcia w narożnikach etui.
    Dodam, że etui zdejmowałem może 4 razy, baaaardzo delikatnie, a sam telefon w etui nigdy mi nie upadł ani w nic nie uderzył.

dscn1702doneu9kcu.jpgdscn1704-001jdj9r.jpg

Edytowane przez DaN995
    Grafiki zamieszczamy w spoiler

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bamil

Ja mam. Jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bamil

Ja bym w tego typu etui uważał na to, z jakiego materiału jest wykonany tył-tzn. ta część, która styka się z tyłem telefonu. Moja mama kupiła sobie tego typu etui do Desire 816. Jakie było zdziwienie i złość kiedy po jakimś czasie wyjęła telefon (ma wersję białą) a tam cała tylna część telefonu w rysach bo futerał ocierał !!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To nie futerał ocierał ale paprochy które dostały się między telefon a futerał.  ^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bamil

No skoro nie widziałeś ale wiesz lepiej to cóż...skoro napisałem, że futerał to tak było. Po prostu materiał,  z którego był wykonany jego środek tak działał na telefon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    .Witek

Bamil, mówisz o tym Melkco?

[Dodano: 23 luty 2016 - 14:18]

Kupiłem dzisiaj etui SHTL Ochronne Etui RUGGED ARMOR z tej aukcji. Jak dojdzie to pokaże jak wygląda :)http://allegro.pl/shtl-ochronne-etui-rugged-armor-obudowa-htc-one-e8-i5170886779.html

No i jak euti się sprawuje? :) Zastanawiam się nad kupnem jakiegoś etui. Mam już szkło hartowane, więc lepszym wyborem pewnie będzie jakieś etui właśnie od dotview?
    . Właśnie też miałem zamiar kupić dot view ale podobno jak się ma szkło hartowane to trochę odstaje ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi