Skocz do zawartości
MAJCHI

Jakie etui do naszego E8

Rekomendowane odpowiedzi

Masz racje coś mnie zamroczyło jak przeszukiwałem sklep online :).... no to miałem czekać na nową wersję a kupiłem starą :D no nic muszę z tym żyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MAJCHI

Dzisiaj odebralem swoje etui i musze powiedziec ze jestem bardo pozytywnie zaskoczony. Etui jest dorze wykonane, w dodatku bardzo ladnie zapakowane i gratis dostalem folie (watpie zebym jej kiedykolwiek uzyl ze wzgledu na Gorilla Glass 3). Jedynem minusem jest to ze dosyc ciezko je zdjac z telefonu. No ale pomimo tego jednego minusa polecam zakup etui :)

Edytowane przez MAJCHI

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    r3boot

przecież to jest etui typu bumper NILLKIN BORDER LINE - ETUI BUMPER - HTC ONE E8 (4938253093) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. jak dla mnie zwykły nillkin idealnie się sprawuje :hurra:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jak dla mnie zwykły nillkin idealnie się sprawuje

Tylko, że po zwykłym, plecki po jakimś czasie będą całe porysowane od rożnych paprochów, co nie znaczy, że się źle sprawuje. To, co dałem to alternatywa dla tych, co nie chcą zwykłego etui.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pomóżcie. Szukam tego pokrowca o którym była mowa w pierwszym poście NILLKIN FROSTED SHIELD do E8 - nigdzie nie moge go znaleźć ani na allegro ani poza. Może ktoś coś wie gdzie moge go kupić ? albo jakiś podobny. Niestety Case-mate nie ma w tej chwili pokrowca na E8 :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MAJCHI

Był na allegro kilka dni temu ale nagle zniknął co mnie zdziwiło, ponieważ do końca pozostało ponad 20 dni i prawie 100 sztuk. Jeśli ci bardzo na nim zależy to chyba za około 25 zł możesz go z aliexpress kupić, jedyny minus to że będziesz na niego czekał 3-4 tygodnie ;)

Gdybyś miał problem ze znalezieniem to podaje link:

http://m.aliexpress.com/item/2026951909.html

Edytowane przez MAJCHI

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki majchi, akurat to widziałem. Chodzi mi jednak o zakup typu dziś kupuję, góra dwa dni i mam w domu. Jestem z tych ludzi którzy od razu po zakupie łądują w etui i przyklejają folię. Wcale tego nie żałuję - obecny galaxy s2 godzine po tym jak go odebrałem (pierwszy tydzień polskiej premiery) siedział w etiu i miał folię, w rezultacie dziś wygląda jakby chwilę temu wyszedł z fabryki :) To samo chcę zrobić z E8, planuję że dostanę go około wtorku. Jeśli nie znajde jakiegoś etui typu case-mate barely there to chyba pozostanie mi dotview mimo że nie jestem do niego przekonany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi