Skocz do zawartości
MAJCHI

Jakie etui do naszego E8

Rekomendowane odpowiedzi

r3boot

poszukaj wyżej gdzieś był link do bumpera nillkin'a w różnych kolorach jeśli nie interesuje Cię nudny czarny, który według mnie pasuje fajnie do wersji DARK GREY E8;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potwierdzam, czarny nillkin na wersji dark grey wygląda obłędnie :) do tego stopnia "trzyma" telefon w ryzach, że aż podhacza mi folię na ekranie z jednej strony :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    voyaga

Propo Nillkinów, posiada ktoś tego Border Line'a (bumpera)? Zastanawiam się nad nim i nad Frosted Shield. Ten pierwszy przemawia do mnie za tym, że telefon teoretycznie nie traci na swoim wyglądzie, a wszystkie boki są chronione, można także położyć telefon ekranem lub tyłem bez obawy. Z kolei Frosted Shield jest (jak widzę) bardzo polecane i wypróbowane. Boli mnie fakt, że doł i góra telefonu są odsłonięte, akurat jak na nieszczęscie telefon spadłby prostu w dół, to mogłoby to tak dobrze nie wyglądać.

Pytania do posiadaczy tej obudowy, czy boki są dobrze zabezpieczone przed upadkiem? Czy można telefon kłaść bez obaw ekranem do przodu (chodzi o to, czy etui kończy się idealnie z linią telefonu, czy też troche wystaje)? Nie ma problemów z używaniem tej obudowy z szkłem hartowanym? Czy dobrze trzyma się E8 z tym Nillkinem w dłoni?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    r3boot
    Pytania do posiadaczy tej obudowy, czy boki są dobrze zabezpieczone przed upadkiem? Czy można telefon kłaść bez obaw ekranem do przodu (chodzi o to, czy etui kończy się idealnie z linią telefonu, czy też troche wystaje)? Nie ma problemów z używaniem tej obudowy z szkłem hartowanym? Czy dobrze trzyma się E8 z tym Nillkinem w dłoni?

Ja mam Nillkin'a Frosted Shield i uratował mi tel przed upadkiem z wysokości około 1,5m na beton i nic się nie stało z E8 :hurra: tylko zarysowanie na etui ale w końcu po to jest. Założone mam szkło 3mk i wszystko pasuje jak ulał, spokojnie możesz położyć telefon wyświetlaczem w dół bo nillkin wystaje kilka mm ponad wyświetlacz i spokojnie go zabezpiecza. Ale to są tylko moje spostrzeżenia każdy może mieć inne ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktoś jak ma te etui mógłby wysłać zdjęcie jak to wygląda założone,i jak na telefonie leży,czy mocno ''opięte'' czy są luzy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MAJCHI

Nie mam tego etui, ale myślę że skoro jest to oficjalne etui od HTC to żadne luzy nie powinny występować.

Szkoda że to etui tak późno pojawiło się na allegro, gdy ja kupowałem swoje to były tylko tanie silikony i Nillkiny :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    r3boot

no takie etui ciekawa alternatywa dla nillkina taki przeźroczysty całkiem ciekawie wygląda :) no ale już za późno póki co nillkin strzeże E8 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    WinSho

Ja również kupiłem Nillkina, niestety jedyna dostępna wersja to kolor czary...wiem nuda no ale co zrobić :P Do białego E8 pasuje jednak idealnie, tworzywo jest przyjemne w dotyku i całkiem dobrze spasowane z telefonem. Ogólnie dobry zakup:hurra:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi