Skocz do zawartości
ralliartur

ROM [ROM][unofficial] HTC One X CyanogenMod 12.0 preview Android 5

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie działa i na cm11 i cm12 czujnik podczas rozmowy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poradzilem sobie. Uzylem programu do kalibracji czujnika - REZOUND PROXIMITY SENSOR

Polecam cm12.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam . Mam mały problem . Bo próbuje zainstalować ROM i caly czas pokazuje mi (status 7) Installation aborted

Próbowałem recovery od TWRP, CWM i rożne modyfikowane . I dalej to samo . Ktoś pomoże . ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    filek69

@ dominik0056 najnowsza wersja tego romu do działania wymaga New Layout, tu masz opisane jak to wykonać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie mam pytanie, mam htc one x +, ten system będzie normalnie działał tak jak na one x ? Nie będzie żadnych problemów ? Ruch w dziale o one x + jest mały bo mało osób ma te telefony, a ze względu że telefon zaczyna już trochę mulić to chciał bym wgrać nowe oprogramowanie ....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a ja mam do was pytanie , czy tez macie problem z kontaktami chodzi mi o to ze co jakiś czas znikają mi kontakty i muszę co jakiś czas importować z pamieći sd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@simer17 poszukaj na xda, tma jest znacznie wiekszy ruch na pewno. Na twoim miejscu nie ryzykowałbym takiej operacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj zainstalowałem na HOX CM12 i hula to jak diabli ;-)  Mam jeszcze HOX+ z And 4.3 ale tutaj nie będę ryzykował poczekam aż ktoś kto to robił się wypowie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć,

Jest to pierwszy rom, który zainstalowałem na HOXie i niestety nie jestem zbyt zadowolony.,

Bateria schodzi mega szybko, GPS nie działa poprawnie (na tym dość mocno mi zależy - Endomondo + mapy), na dodatek sekcja baterii pokazuje bzdury:

post-110392-0-44928800-1439407729_thumb.png

Dodatkowo chyba coś zrobiłem nie tak jeśli chodzi o nowy format pamięci. Zainstalowałem cwm (6.0.4.8) zgodnie z instrukcją na XDA, ale cały czas mam partycję data 2 GB i bardzo szybko brakuje miejsca na instalacje kolejnych aplikacji -

post-110392-0-24862800-1439407627_thumb.png

Czy jest jeszcze opcja downgrade'u do CM11? Może tam będą lepiej działały rzeczy, na których mi zależy (szybkie zużycie baterii przeżyję jeśli będę miał dobrze działającego GPS-a) Wcześniej zmieniałem romy tylko w Samsumg Galaxy S i tam sprawa była prosta, a w HOXie trochę się boję żeby nie uwalić telefonu ze względu na te wszystkie zależności i zastrzeżenia co wolno, a czego nie:)

z góry dzięki za pomoc.

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi