Skocz do zawartości
Banzu

Aero2 i 3G

Rekomendowane odpowiedzi

Banzu

Siema. Mam pytanie. Posiadam myphone cube i aero 2. Jednakze musze karte z aero mieć w sim1 gdzie jest 3g w drugim zas karta play ogolnie o to mi chodzi ze w sim2 nie ms 3g przez to rozmowy nie sa w 3g i dosc licho sie rozmawia nie raz przerywa czy zniekształca. Czy jest jakiś myk na to by mieć w dwóch slotach 3g bądź jakoś to ustawić? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szymel00

Nie ma, gdyż drugi slot pracuje tylko w funkcji 2G i nie obsługuje z punktu technologicznego funkcji 3G ;)

Wysłane z Moto X second generation

Edytowane przez szymel00

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież to tylko do internetu jest potrzebne 3G (2G net idzie po GPRSie a 3G to już HSPA ) :PP rozmowy w 2G nie powinny przerywać, a nawet gdy klientom coś zacina a nie używają neta to polecamy wł 2g.

Dodatkowo radzę jak komuś przerywa połączenia czy coś, to ustawić ręczne wyszukiwanie sieci i ustawić na T-Mobile, mają najlepszy zasięg.

Banzu radzę ci iść do sklepu z tel i dociąć kartę Aero, bo rozumiem że ona nie jest micro i dlatego masz ją w SIM1 tak?

Docięcie maks 10 zł

i wtedy z SIM1 korzystasz z szybkiego nata z Playa a w SIM2 masz aero tam i tak chyba jest 512kb/s jak dobrze pamietam ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Banzu

Karta aero jest z adapterem jak ja przekladam do slotu 2 to mam krzyzyk a zasiegu po prostu nie ma zasiegu dlatego dziwi mnie Twoj komentarz ;-)

---------- Post dołączono o 23:13 ---------- Poprzedni post napisano o 23:12 ----------

Z neta korzystac chce tylko z aero

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

heh Aero używałem ze 2 lub 3 lata temu tak że nie wiem czy ma adapter :P dziwne że nie ma zasięgu a masz ustawiony dobrze APN pod Aero na sim2 ?

Czy w ogóle nikomu nie działa Aero na SIM2?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    titopl

BDI to mobilny dostęp do internetu umożliwiający połączenie z siecią za pośrednictwem urządzeń mobilnych, który świadczony jest w technologii HSPA+ (900 MHz) lub LTE (2600 MHz). ... cóż z tego co mi wiadomo HSPA+.... tylko 3g.

Poza tym Wesołych świąt!:hurra:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi