Skocz do zawartości
massiwo

zamiennik aplikacji cclock z nokii, czyli z symbiana na androida

Rekomendowane odpowiedzi

massiwo

hej

poszukuje aplikacji na andka, ktora polaczy wygaszcz ekranu w formie zegarka, razem z powiadomieniami o nieodebranych pol. czy smsach?

jest cos takiego?

aplikacja powinna wygladac jak w linku ponizej:

http://i91.photobucket.com/albums/k287/xtemujin/DSC02176.jpg

Edytowane przez massiwo
    rozszerzenie tematu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    guru69

Poszukaj tutaj :https://market.android.com/, jest tych aplikacji kilka.Np;lockbot pro.Pozdrawiam.

Edytowane przez guru69

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lanc

Nie osiagniesz identycznego ekranu jak na Nokii, bo takie coś zabiloby baterie w parę godzin.

Na Androidzie po to jest dioda powiadomien :) A jak jej nie masz to w go sms pro można ustawić np przypomnienie o sms co X minut Y ilość razy :) + jest program typu remind call który też przypomina o mailach i nieodebranych połączeniach.

Tapnięte z HTC HD2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    massiwo

rozumiem lanc, aczkolwiek ja diodki nie posiadam ;p

na razie z go sms nie bede korzystal, takze chodzi mi o sam przypominacz - nie widze w markecie aplikacj remind calll, jak juz to jest reminder call, ale ona przypomina tylko o wykonaniu waznego tel do kogos

a swoja droga jak korzystacie ze swoich tel i chcecie godz sprawdzic to jak? podswietlacie je?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lanc

Sprawdź Easy reminder.

Tak, podswietlamy. Toż to kwestia ułamka sekundy aż się podswietli :)

Tapnięte z HD2 @ Forum Runner

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    massiwo

zaraz bede sprawdzal lanc, ale pare godzin wyciagnalem owe "cudo" z pudelka i powiem szczerze, ze liczylem na cos wiecej...

na pokladzie 2.2 froyo, czy jak on tam ma z tych wladcy pierscieni, mowa oczywiscie o lg p970 i system goly i wesoly, ale ten kto go stworzyl mial lep... transfer leci niczym bania mala

powiedzcie mi drodzy bracia i siostry, jak ustawic dzwiek sms, chyba w faq bylo, zaraz lukne, ale czy dzwiek sms, bedzie rowniez tym samym od powiadomien np chat od gmail?

czy aplikajca gmail w telefonie rozni sie od tej z marketu? podobnie z facebookiem?

gdzie sa instalowane aplikacje domyslnie, karta pamieci czy tel? bo karte bede wymienial na dniach...

jest cos takiego jak rejestr polaczen? tzn jest... wiem kto i o ktorej dzwonil, a licznik polaczen wychodzacych? wyslanych sms, danych pobranych wyslanych itp? wszystkiego trzeba szukac po markecie pewnie... he?

na razie wiecej mi nie przychodzi... ma plus powalajaca grafik, niezly net, i synchro z gmail, ale na nokii jakby to wszystko bylo bardziej... pod telefon zrobone, tu pod internet :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi