Skocz do zawartości
phantom

Android 2.3.4 dla i9003

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Widziałem w sieci filmiki testu Neocore na i9003, w których na stockowym Froyo wyciąga ok. 45 fps - mniej niż Galaxy Ace :facepalm: (na i9000 jest to ok 57 fps). Zastanawiam się trochę nad przejściem z Desire HD na Galaxy Scl i w związku z tym mam pytanie: ile fps wyciąga i9003 czy na Androidzie 2.3.4 w Neocore?

ps i czy to prawda, że i9003 ma na Froyo problemy z odtwarzaniem filmów 720p? Zacięcia itp?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W końcu ukazał się oficjalny gingerbread na naszego i9003, jest to wersja dla Rosji. Prezentuje przetłumaczony poradnik z http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1133787użytkownika Misledz

Za nic nie biorę odpowiedzialności, robisz to na własną rękę.

Przed rozpoczęciem przeczytaj FAQ http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1174085

Aby zflashować i9003 do XXKPH musimy mieć wgranego wcześniej XXKPE, wszystko jest opisane poniżej:

1. Ściągnij XXKPE oraz XXKPH(jest niżej).

2. Włącz Odin3 v1.83, który jest w paczce z XXKPE.

4.Wyłącz telefon i wyciągnij kartę pamięci oraz sim( nie napisali tego ale ja tak zrobiłem i jest ok)

3. Przełącz telefon w download mode : Przycisk ściszający + home + włącznik(w takiej kolejności jak jest napisane, trzymamy do pokazania się okna download).

4. Podłącz swój telefon, Odin powinien pokazać numer portu do którego jest podłączony twój telefon.

5. Naciśnij PIT i wybierz z paczki XXKPE : latona_20110114.pit

6. Powinieneś zobaczyć Re-Partition, Auto Reboot i F. Reset Time zaznaczone.

7. Naciśnij PDA wybierz z paczki XXKPE : CODE_I9003XXKPE_CL409735_REV08_user_low_ship.tar

8. Naciśnij PHONE wybierz z paczki XXKPE : MODEM_I9003XXKPE_REV_00_CL1041909.tar

9. Naciśnij BOOTLOADER wybierz z paczki XXKPE : APBOOT_I9003XXKPE_CL409735_REV08_user_low_ship.tar

10. Naciśnij CSC wybierz z paczki XXKPE : GT-I9003-CSC-MULTI-OXAKPE.tar

11. Naciśnij start, telefon się teraz flashuje.

12. NIE NACISKAJ NIC DOPÓKI NIE ZOBACZYSZ PASS W ODINIE.

13. Kiedy telefon się włączy, odłącz kabel, wyłącz go wyciągnij baterię, wsadź ją , wprowadź w tryb download i podłącz. Nic nie włączaj , tylko wyłącz go i wprowadź w tryb download.

Note: Teraz XXKPH

14. W odinie, naciśnij RESET. Re-partition powinno być odznaczone automatycznie.

15. Naciśnij PDA i wybierz I9003XXKPH_I9003XXKPH_I9003SERKPH_HOME.tar.

16. Naciśnij start.

17. Kiedy telefon się włączy, wybierz *#1234# i sprawdź, czy wszystko kończy się na KPH

18. Zrób Hard reset.

U mnie działa świetnie, telefon szybciej działa, w quadrancie otrzymuje 1200 punktów. Nie ma problemów z odtwarzaniem filmów hd.

Paczki:

XXKPH

XXKPE

Edytowane przez MEvolution

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    goszka
    jakie hasło do WinRara??

samfirmware.com

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    U mnie działa świetnie, telefon szybciej działa, w quadrancie otrzymuje 1200 punktów. Nie ma problemów z odtwarzaniem filmów hd.

Jakbyś jeszcze mógł wykonać test w Neocore było by pięknie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie sądziłem że zmiana softa jest taka prosta. Zauważalne przyspieszenie systemu. Aparat OK. Póki co mam problemy z GPSem jakoś nie może złapać satelit. Na sofcie 2.2.x zmieniałem cos w ustawieniach GPSa na MS-Based i łączył raz dwa, w tej wersji nie mogę tego zrobić może ktoś zna kod na wejście do ustawień GPSa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a ja mam pytanie (może głupie): czy soft jest po polsku? oprócz tego ponawiam pytanie innych: czy warto się przesiadać z oryginalnego froyo, z góry dziękuję za odpowiedzi w stylu "wgraj to się przekonasz"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak jest w nim język polski i warto na niego przejść !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dawslo

A więc dokonałem dzisiaj drżącą ręką aktualizacji :E Telefon rzeczywiście działa o niebo szybciej, mam tylko jeden problem który drażni mnie chyba jedynie przez przyzwyczajenie ;) Mianowicie wcześniej głowny pulpit był oznaczony numerem 4 a teraz jest on pod numerem 1. Mam telefon od niecałego miesiąca i nie wiem czy da się to jakoś zminić :o jeśli tak to proszę o pomoc ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Warson

Witajcie zaaktualizowalem sobie moja eske do softu 2.3.4 lecz mam pewien problem otóż w każdej przeglądarce po próbie odtworzenia jakiegoś filmiku wywala mnie do menu. Czy ktoś wie w czym problem. Bardzo proszę o pomoc w tej sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi