Skocz do zawartości
Lyserg1260

Quick Window etui

Rekomendowane odpowiedzi

Posiada ktoś takie etui? Myślicie że warto? Trochę to kosztuje, bo około 65zł (przynajmniej do modelu L65). Zastanawiam się nad paroma rzeczami:

-Czy wygodnie się rozmawia z tym etui?

-Czy telefon bezpiecznie leży (nie wypada z zawiasów)?

-Czy można klapkę bezpiecznie odgiąć do tyłu (żeby nie odstawała gdy potrzebujemy np. odpisać na SMSa i żeby nie niszczyła się przy odginaniu)?

-Czy działa funkcja szybkiego uruchomienia aparatu przez przytrzymanie przycisku głośności gdy etui jest zamknięte?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja posiadam etui  Quick Window. Kupiłem za 50 zł. Nie jest takie złe, tylko jest jeden mankament.

Jeśli ktoś się zdecyduje dokupić sobie szkło hartowane do telefonu to klapka tego etui niebędzi sie domykać do końca. To jest moje spostrzeżenie.

-Czy wygodnie się rozmawia z tym etui?

- tak, bez potrzeby otwierania klapki, odbieranie połączenień w okienku, zakończenie połączenia przy dwukrotym wciśnieciu klawisza blokady.

-Czy telefon bezpiecznie leży (nie wypada z zawiasów)?

- jest ok, b.dobrze leży w etui.

-Czy można klapkę bezpiecznie odgiąć do tyłu (żeby nie odstawała gdy potrzebujemy np. odpisać na SMSa i żeby nie niszczyła się przy odginaniu)?

- ja używam juz 3 miesiące i etui jest w bardzo dobrym stanie, a często mam telefon w kieszeni.

-Czy działa funkcja szybkiego uruchomienia aparatu przez przytrzymanie przycisku głośności gdy etui jest zamknięte?

- trzeba wyczuć gdzie leżą klawisze.

Dla mnie to etui Quick Window jest ok.

Edytowane przez mustaphatbu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    osa11

Ja mam i wygodnie się rozmawia, bezpiecznie leży, można odgiąć do tyłu na duszki smsaczki i szybkie uruchamianie aparatu działa. A smsy piszę QuickWindow a tylko raz sprawdziłem wysyłając duszka do mamy. A logo LG przy włączaniu widać w połowie i muszę odkryć klapkę, aby zobaczyć czy wszystko w porządku, czy żadnego Secure Booting Errora nie ma.

Napisano tapem i wysłano talkiem LG L65

Edytowałem po pół roku jeden z moich pierwszych postów, nareszcie.

Edytowane przez osa11

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    osa11

Wyrobiłem to etui w domowych warunkach. Istniejącym zamykanym etui, nożyczkami, planem oryginału, magnesem (zalecany płaski i słaby) i taśmą klejącą. Jeżeli nie ma ono dobrego skalowania np. nie ma pionowej dziurki to można jakimś materiałem tamto zakryć, aby wyglądało estetycznie. Zamiast planu można zaryzykować i wyciąć w centrum obrazu, podpowiedź: połóż magnes na lewej połowie ekranu. Potem wycinamy tak, aż będzie pełny obraz widoczny na ekranie w QW. Mogą być problemy, jeżeli będzie widoczna czerń. Jeżeli nie przeszkadza - możesz zostawić. Inaczej zmarnowane etui i zrecyklinguj je, idź do sklepu, kup i procedurę powtarzaj od początku.

Tapatalknięto z Samsunga Galaxy Tab 4 10.1 SwiftKeyem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi