Skocz do zawartości
dalu

Tworzenie folderow na karcie pamieci - zwiechy...

Rekomendowane odpowiedzi

dalu

moze ktos juz sie z czyms takim spotkal, objaw taki sam na 4.4.2 i 5.0, polega na tym ze przy probie utworzenia pod windowsem (eksplorator plikow) dowolnego katalogu na karcie pamieci (jest na 100% dobra) umieszczonej w telefonie powoduje to zawieszenie tego procesu, natomiast jak chce to samo zrobic na "wewnetrznej" pamieci, to nie ma problemu. Zaczyna mnie to irytowac, bo nie mam pojecia w czym jest blad.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    buth11

mam to samo tylko u mnie taka zwiecha po paru minutach puszcza i potem już można tworzyć katalogi bez zwiech.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dalu

hmm ale po tych kilku minutach jak rozumiem mozesz tworzyc katalogi poki nie odlaczysz kabla? po odlaczeniu i ponownym podlaczeniu telefonu cala procedura od nowa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Karta była formatowana w telefonie? Jeśli nie sformatuj ją w telefonie i zobacz czy będzie się to powtarzać.

PS. Co to za karta?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dalu

karta to adata 64 gb, przetestowana H2testw, wszystko jest z nia OK, ewentualnie jest szansa ze nie jest do konca kompatybilna ze sluchawka, ale byloby to dziwne, gdyz poza tworzeniem tych katalogow karta smiga super, programy ktore maja mozliwosc trzymania danych na karcie zewnetrznej mam przerzucone np. here maps i cala mapa europy ok.10gb, automapa, czy tez korzystam przy bezposrednim zapisie zdjec z aparatu a takze przy zapisywaniu audio z dyktafonu.

a odpowadajac na Twoje pytanie, tak, karta przeformatowana przez telefon, na poaczatku myslalem ze to wina androida 5.0, ale po powrocie na 4.4.2 jest ten sam objaw.

Pod telefonem w dowolnym programie moge bez problemu "operowac" na plikach i katalogach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam adata 16gb i 32gb i takiego problemu nie mam a kart nie formatowałem tylko od razu z opakowania do tel wsadziłem.

Natomiast mam problem odwrotny mianowicie kiedy wybiorę dużo katalogów z karty pamięci chcąc je skopiować to obliczanie trwa wiecznie natomiast z pc dużo katalogów na kartę nie ma problemu i następny problem to wszystkie pliki kopiuje się z karty szybko a zdjęcie bardzo bardzo długo.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    buth11

Ja też mam kartę ADATA 32GB class 10, sformatowana w telefonie i mam te zwiechy, a najlepsze jest to że jak przerzucę dane z kompa do tej karty w podłączonym telefonie do PC to idzie jak burza ale jak tylko chcę stworzyć nowy folder to się buntuje dziad jeden.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W takim razie rozwiązaniem na waszą bolączke będzie zrobić ten folder na pc choćby na pulpicie i przerzucić na kartę.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hitman12

Mam to samo,to raczej nie jest tylko problem karty tylko zabezpieczeń Googla odnośnie zapisu na karcie pamięci.Co ciekawe foldery przerzucają się na kartę bez problemu z pc,jedynie przy próbie utworzenia folderu z poziomu pc występuje zwiecha,najlepiej utworzyć sobie folder w telefonie.

Edytowane przez hitman12

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi