Skocz do zawartości
Chickeno

Po wysłaniu SMS-a, otrzymaniu raportu SMS nie dociera do odbiorcy.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

od dłuższego czasu posiadam problem związany z smsami. Wysyłanie smsów następuje poprawnie, otrzymuję raport doręczenia, jednak zdarza się, że dziewczyna w ogóle smsa nie dostanie. Dzieje się to w sposób losowy, nie ma żadnej zależności kiedy sms dochodzi, a kiedy nie.

Dziewczyna zmieniała numer telefon, sam telefon, ja wgrywałem od zera nowego Androida, przenosiłem numer do innej sieci, a problem jak był tak jest nadal. Ktoś ma może jakiś pomysł od czego to może jeszcze zależeć?

Z góry dzięki za odpowiedź,

pozdrawiam.

Edytowane przez BeStionub
    Modyfikacja tytułu tematu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    GeoHot

Spróbuj wymienić karty sim choćby z Twoją dziewczyną i zobaczyć czy każdy sms, który wyślesz będzie dochodził.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zmiana telefonu nic nie wnosi. Myślałem, że może coś z moją kartą SIM jest nie tak, ale po przeniesieniu numery dostałem przecież nową, a dalej to samo się dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A teraz zdradź nam jakie masz ustawienia sieci ? czy używając TYLKO GSM dzieje się tak samo ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    GeoHot

Możesz też spróbować zadzwonić do operatora i opisać problem. Może to z ich winy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zmiana 2G/3G też nic nie daje bo to próbowałem. Wcześniej gdy miałem numer w Nju Mobile, to pisałem do nich mejla, ale do dzisiaj nie odpisali, niecały tydzień temu przeniosłem numer do Virgin, spróbuję teraz do nich napisać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałam taki problem z Lycamobile. Poprostu okresowo pojawia się w tej sieci taki problem. W moim przypadku pomagał reset tel mojego lub osoby do której nie dochodzą moje sms.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no heja :) ja posiadam LG G3 (dwumiesięczny) w T-M i do niedawna miałam to samo. Zjawisko występowało losowo. U mnie pomogło wgranie nowych ustawień sms które otrzymałam po rozmowie z panią w biurze obsługi. Od tego czasu mam spokój.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi