Skocz do zawartości
DemorHul

Aplikacja niezgodna z Lenovo a760 - Build prop zmienione, a aplikacji dalej nie można instalować

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Tak jak w temacie bardzo dużo aplikacji jest niemożliwe do zainstalowania na moim a760 z softem od needroom (audi).

Zmieniłem build prop jak było w poradnikach na np. youtube i forach. Na telefon GT-I9300.

Nic to nie zmieniło. Nawet aplikacja Plemion nadal jest nie obsługiwana.

Dziwne jest to, że po przelogowaniu się na androidzie z googla - google wykrywa telefon dalej jako T-Mobile LENOVO Lenovo a760.

Jedyne czego oczekuję to możliwości pobierania aplikacji Plemion i nowej gry Simcity :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    awygo
    dużo aplikacji jest niemożliwe do zainstalowania
    aplikacja Plemion nadal jest nie obsługiwana
    Sprecyzuj: nie można zainstalować czy nie działają? Pojawiają się jakieś komunikaty?

W pierwszym przypadku radzę odinstalować Play Store. Przy ponownym uruchomieniu powinna zainstalować się najnowsza wersja. Może to rozwiąże problem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

APKe plemion mam jednak nie mogę aktualizować jej. APKi działają na tym telefonie ale nie można ich pobrać z gapsa.

Nie można aktualizować tych zainstalowanych ręcznie. Wyskakuje aktualizacja ale co z tego. Jak wchodze do gapsa w daną aplikację nie mogę jej aktualizować. Nie da się poprostu bo jest "Aplikacja niezgodna z urządzeniem".

Problem jest jedynie po stronie gapsa i tego, że mój telefon nie jest zapisany jako taki, który może obsłużyć daną apkę.

Jak już mówiłem zmieniłem build.prop i dalej nic.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję Ci bardzo.

Market helper pomógł! Ja się męczyłem z build prop a tu tak prosto to zrobić...

Miałem market helper ale wtedy roota nie miałem i nie zadziałało.

Jeszcze raz dzięki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi