Skocz do zawartości
Oczkobil15

Po włączeniu stream'u wyświetla się tylko czarny ekran, czat działa.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Właśnie jestem nowym posiadaczem MyPhone Luna. Chciałem zainstalowac aplikację Twitch. Wszystko przebiegło bez problemów, lecz gdy chciałbym odpalić jakiś kanał ekran mam czarny a czat normalnie działa, to samo jest na Hitboxie czat normalnie działa a ekran jest czarny.

Edytowane przez BeStionub
    Modyfikacja tytułu tematu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    GeoHot

Pytanie czy to po prostu brak kompatybilności aplikacji z tym telefonem. Możliwe, że to wcale nie wina telefonu, ale tego Ci nie powiem, bo w takich markach to się nie znam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ardeo

To samo, coś z firefoxem kombinowałem i parę razy odpaliłem stream ale tylko ten znajdujący się na głównej stronie twitcha, może jakieś wtyczki potrzebne?

---------- Post dołączono o 16:35 ---------- Poprzedni post napisano o 00:48 ----------

Dziś zauważyłem bawiąc się flashfoxem, że po włączeniu twicha (strony głównej lub jakiegoś gościa), przeglądarka się zawiesza i nie daje rady załadować livea, jednak wyłączenie i włącznie przeglądarki powoduje, że na nowo załadowana dana strona działa i da się normalnie oglądać. Jednak operację należy przeprowadzać przy każdej zmianie osoby którą oglądamy.

Potrafi ktoś to zdiagnozować?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zapraszam tutaj:

http://forum.android.com.pl/f1478/twitch-czarny-ekran-a-czat-dziaa-a-491810/

---------- Post dołączono o 16:31 ---------- Poprzedni post napisano o 16:28 ----------

[/color]Problemem nie działającego twitcha jest usunięcie kodeków flash z androida KITKAT. Zainstalowanie flash-a pomoże jedynie w przeglądarce UC Browser HD oraz Dolphin, ale tam również mogą wystąpić problemy z twitchem. Ja jednak polecam wyżej wymieniony sposób (link już dałem).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aplikacja Streak Player for Twitch oraz BEV Stream normalnie odpalają mi streama. Lecz twitch nie działa i tak. Więc albo coś jest nie tak z Twitchem albo MyPhone Luna nie ma wsparcia od Twitcha.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi