Skocz do zawartości
XGrzesX

Brak diody

Rekomendowane odpowiedzi

Myślałem o zakupię tego telefonu ale ostatnio dowiedziałem się,że nie ma on diody informującej o zdarzeniach. W jaki inny sposób ten telefon informuje o nieodebranym połączeniu czy sms przy wyłączonym ekranie? Jakieś miganie ekranu?

Sent from my Milestone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bako
    Myślałem o zakupię tego telefonu ale ostatnio dowiedziałem się,że nie ma on diody informującej o zdarzeniach. W jaki inny sposób ten telefon informuje o nieodebranym połączeniu czy sms przy wyłączonym ekranie? Jakieś miganie ekranu?

Sent from my Milestone using Tapatalk

Nie informuje, znaczy na początku zapala się cały ekran i gaśnie.

Możesz sobie nagrać aplikacje "no led" i wtedy będą na ekranie migać odpowiednie ikonki np. sms czy mail.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    demola

Dokładnie nie ma takiej informacji, co jest faktycznie małym failem ze strony Samsunga, ale da się z tym ostatecznie żyć. W każdym razie wystarczy kliknąć co jakiś czas na przycisk HOME, i wtedy na LockScreen'ie widzimy informacje o nieodebranych połączeniach i smsach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mankin

Pewnie za jakis czas bedzie dostepny Backlight Notification tak jak jest na i9000, jak nie jestes w temacie to tak to wyglada mniej wiecej:

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=y3c_kS8AhPA]YouTube - ‪BLN Samsung Galaxy S‬‏[/ame]

Zreszta aplikacji ktore przypominaja dzwiekiem, wibracja, ekranem jest tez troche np:

Missed Message Flasher | AppBrain Android Market

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

gdzies juz czytalem ze BLN chodzi na sgs2, nie mogę tylko zrozumieć czemu samsung nie możne tego zaimplementować w swoim oficjalnym sofcie, nie jest to przecież jakiś ogromny problem żeby w kolejnym updacie taka funkcje dodać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie zrobi tego poniewaz , SAMOLED niszczy sie wyswietlajac w ten sposob piksele , gdy aplikacja noled weszla do marketu to na poczatku wyswietlala stale ikonke wiadomosci (piksel) Pozniej wprowadzono ikone skaczacą po ekranie co mialo uchronic przed wypalaniem pikseli. Ale i tak jest to nie zdrowe dla tego typu wyswietlaczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rebel

Ja w pierwszym telefonie mialem dźwiękowe co jest najlepsze :D

Ryczał do upadłego xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Nie zrobi tego poniewaz , SAMOLED niszczy sie wyswietlajac w ten sposob piksele , gdy aplikacja noled weszla do marketu to na poczatku wyswietlala stale ikonke wiadomosci (piksel) Pozniej wprowadzono ikone skaczacą po ekranie co mialo uchronic przed wypalaniem pikseli. Ale i tak jest to nie zdrowe dla tego typu wyswietlaczy.

słonko ale ja o BLN pisze nie o noled, przeca przyciski mogą się swicic raz na jakiś czas jako notyfikacja prawda i to im szkodzić w żaden sposób nie będzie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trochę kiepsko z tym brakiem diody. Zupełnie nie rozumiem czemu producent jej nie dał. Nie ma też diody informującej o niskim stanie baterii ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    demola
    Nie ma też diody informującej o niskim stanie baterii ?

Nie, bardzo mi przykro.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi