Skocz do zawartości
Motonick

Zakup nowej baterii do SGS II.

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko zależy od tego jak korzystasz z telefonu. Mnie juz kilka razy przydała by się zapasowa bateryjka. Żąglowanie bateria ma sesns w i9100 bo samo uruchomienie go trwa niecałe 20 sekund (do pojawienia się ekranu wyboru PINu) Jest to mniej wygodne od podłączenia ładowarki, ale telefon dzięki temu możemy mieć przy sobie i nie jest uwiązany do gniazdka na smyczy :P

Edytowane przez sp4ubw

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tomasov
    tak akurat z tej aukcji jest oryginalna.

Bartosz jak można zapytać skąd pewność,że jest orginalna?Patrząc na zdjęcie ok ale czy to faktyczne zdjęcie sprzedawanej baterii?Ktoś ze znajomych ją zakupił?Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Marcin
    Zanim doszukiwałbym się problemów technicznych z baterią, to wpierw spróbowałbym w CWM wyczyścić jej cache... A nuż softwareowo na pliku odpowiedzialnym za te statystyki cosik delikatnie się przestawiło?...

Już za późno bo się ładuje a ja nie lubię przerywać procesu ładowania. Wipe baterii przez CWM robiłem wczoraj

Baterię kupowałeś na dealextreme czy z innej strony? możesz podać linka do sprawdzonego przedmiotu ?

Z innego źródła ale na dealextreme są takie same (chyba)

i jak kupowałeś to jakąś z większą pojemnością ? i za ile ? i jak firma ?

Żadnych zwiększonych pojemności! Nie lubię szpecić telefonu

A czy to temat o bateriach?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    R2!

Panowie czy oplaca sie kupic cos takiego ? I z drugiej strony czy przez taka baterie telefon w jakis tam sposob sie nie psuje?

http://www.ebay.co.uk/itm/3x-1800mAh-battery-Charger-Samsung-Galaxy-S-2-i9100-/180688008378?pt=UK_MobilePhones_MobilePhonesCasesPouches&hash=item2a11d834ba

Albo co polecacie kupic na zastepcza baterie z ladowarka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kpmkat

Czy majac 1,5 litrowa butelke nalejesz 5 litrow do srodka ? Nie wierz w te pojemnosci, jak juz to kup power packa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zgadzam sie z Toba, natomiast nie chodzi mi o pojemnosc, zdaje sobie sprawy, ze nie bedzie poprawy wydajnosci

po prostu zastanawiam sie, czy jako zwykla zastepcza bateria bedzie ok (czytaj czy nie wybuchnie mi przy ladowaniu :D )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kpmkat

Nie ryzykowal bym sprzetu za taka kase - jesli Cie bylo na niego stac to nie oszczedzaj na baterii. Do nowej 5 BMW tez wlalbys olej NoName?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    turzol
    Nie ryzykowal bym sprzetu za taka kase - jesli Cie bylo na niego stac to nie oszczedzaj na baterii. Do nowej 5 BMW tez wlalbys olej NoName?

Też bym nie ryzykował, tym bardziej że ori bateria do SGS2 jest w cenie do 65zł z przesyłką przez ebay więc jakiekolwiek rozważanie zamiennika mija się w tym momencie z celem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Marcin

Ja tam mam chinszczyzne i nic nie wybucha.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi