Skocz do zawartości
Motonick

Zakup nowej baterii do SGS II.

Rekomendowane odpowiedzi

Marcin
    Podoba mi sie ta bateryjka. Gdzie ja mozna nabyc ?

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Za 50PLN możesz ją mieć. Okres oczekiwania na nią to dwa tygodnie. Niestety za 9,5dolara Ci jej nie mogę załatwić bo to nie ja zamawiam.

Discount 3500mah Extended Battery for Samsung Galaxy S 2 [bty055 I9100 Galaxy S 2]- US$10.99 - OBOstore.com to samo ale klapka inna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ile dluzej telefon dziala z tym paskuctfem;-) ?

To pojemnosc rzeczywista czy z Krainy Wielkch Basni?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Marcin
    Ile dluzej telefon dziala z tym paskuctfem;-) ?

To pojemnosc rzeczywista czy z Krainy Wielkch Basni?

Jeśli dla Ciebie to "paskuctfo" to po co masz sobie szpecić telefon? Pojemność raczej realna w porównaniu z bateriami o pojemności 2000mAh gdzie wielkość jest jak oryginału.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na alledrogo znalazlem po 60 zl :/ zamawiam z ebay za polowe mniej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jeśli dla Ciebie to "paskuctfo" to po co masz sobie szpecić telefon? Pojemność raczej realna w porównaniu z bateriami o pojemności 2000mAh gdzie wielkość jest jak oryginału.

Bo szukam czegoś, co pozwoli mi bezstresowo uzywać SGS2 do wieczora i jestem skłonny zaakceptować kazde paskuctfo - chyba się ze mną zgodzisz się, że uroku SGSowi to nie dodaje? Wolalbym mieć telefon fabrycznie grubszy, ale z pojemniejszą baterią.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na xda jest dość pokaźny topic o tych bateriach piszą ze bezstresowo to 3 dni można telefonu z nią używać :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    przy moim użytkowaniu standardowej baterii wystarcza mi ona na około 10h (dzisiaj to było 5h)

I oczekujesz, że bateria za niecałe 10 dolców z napisam 3500 mAh wystarczy na dłużej?

Jacy głupi ci producenci, że dają jakieś dedyki 1650 mAh a nie od razu 7 lub 8 tysięcy w cenie np. 80 zł!

Głupki potworne!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Marcin
    I oczekujesz, że bateria za niecałe 10 dolców z napisam 3500 mAh wystarczy na dłużej?

Jacy głupi ci producenci, że dają jakieś dedyki 1650 mAh a nie od razu 7 lub 8 tysięcy w cenie np. 80 zł!

Głupki potworne!

Wejdz na forum XDA i poczytaj co pisza Ci co maja ta baterie. Ja wole wydac 10 dolarow i jak by co to ja po prostu wyrzucic niz placic okolo 100pln w polskich sklepach i jie kiecnpewnosci co to tak na prawde jest. Moge zastosowac PP ale nie chce i po za tym kosztuje ponad 200pln.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mam zaufania do baterii które sprzedaje jakiś sprzedawca z Hong Kongu :) Cyferki i liczby także nie robią na mnie wrazenia. No a poza tym ile razy juz sie słyszało że bateria wybuchła w kieszeni itd :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi