Skocz do zawartości
parart

G6 - kilka pytań od potencjalnego kupca.

Rekomendowane odpowiedzi

@@crazyruner

Brat używa takiej karty Transcend 64GB :http://allegro.pl/transcend-microsd-xc-uhs-i-64gb-10cl-45-20-mbs-wwa-i5498002324.html

Kupiona właśnie w tym sklepie na Allegro u bardzo miłej pani błyskawiczna wysyłka i co najważniejsze oryginalna karta bo jest to sklep w Warszawie a nie żaden handlarz.

Ja również używam takiej samej karty tylko że 32GB kupioną właśnie też u tej pani na Allegro i od zawsze tam u niej kupuje i zawsze jestem bardzo zadowolony.

Karta jest bardzo szybka Class 10 UHS-I ja osobiście szczerze ją polecam jest teraz w promocji więc bardzo się opłaca.

A ten brat ma ascend g6 lte, bo właśnie zamówiłem karte i będzie przypał jak nie będzie działać.

Wysłane z mojego HUAWEI G6-L11 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ArEk335

Będzie działać bez najmniejszego problemu.

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za pomoc karta działa tylko że kupiłem tą http://allegro.pl/show_item.php?item=5556900744

bardziej ufam tej firmie, zresztą miałem karte 16gb tego producenta i byłem zadowolony. Tylko ciekawi mnie czy telefon będzie równie sprawnie śmigać z zapełnioną pamięcią.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ArEk335

Tak będzie równie dobrze działać wgrane pliki takie jak muzyka czy filmy zdjęcia nie mają wpływu na szybkość działania gorzej może być jeżeli zapełnisz karte sd przeniesionymi na nią aplikacjami wtedy telefon będzie działał z taką prędkością jaką karta będzie mogła maksymalnie w nim pracować ale z tego co widzę karta ma 80/20mb/s odczytu więc powinno być całkiem dobrze pod tym względem.

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siemka.Czy folia na wyświetlacz z g6 będzie pasować do g6 lte.Chcę kupić 3mk ale maja dostępne tylko do g6.Wiem ze jeżeli chodzi  o etui to się różnią.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak będzie pasować

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi