Skocz do zawartości
marcinza33

clas of clans - backup stanu gry

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Córka na swoim tel. gra w Clas of clans. Ma tam dość wysoki poziom. Gry niestety nie połączyła z Gogle + i przez to jej wyniki nie zapisywały się w GRY PLAY. Kupiliśmy tablet i chcieliśmy przenieść stan jej gry z tel na tablet. Niestety zainstalowała grę i połączyła z GRY PLAY, ale na zerowym poziomie i ten stan gry zapisał się. Teraz jak próbuje połączyć jej grę na tel z GRY PLAY to dostaję komunikat że mogę przywrócić stan gry z tableta, a czego oczywiście nie chcę bo tam ma niższy poziom.

CZy da się jakoś usunąć zapis stanu gry z tableta?? z jej konta, tak zeby zapisał się stan gry z telefonu??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, możesz usunąć zapis z tabletu wchodząc w ustawienia aplikacji, tam szukasz Clash of Clans i klikasz "wyczyść dane".

Raczej po połączeniu gry z kontem Gry Play nie można jej usunąć także chyba nie zapiszesz gry na koncie, ale możesz przenieść zapis z telefonu na tablet wchodząc w obu urządzeniach w grę, tam w jej ustawienia i dajesz "link a device".

Tam będziesz miał instrukcję krok po kroku jak przenieść grę na inne urządzenie, ale po angielsku także uważaj żeby nie kliknąć czegoś źle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

owszem tak jak piszesz da się zrobić, ale pod warunkiem że jako pierwsze w kontem GOOGLE + zsynchronizowałeś grę na starym urzadzeniu, gdzie jest wyższy level. A u mnie córka zsynchronizowała jako pierwsze to na nowym, z początkiem gry i teraz jak łączę konto na starym tel, to chce przywrócić stan z nowej gry, z niższym levelem czego oczywiście nie chcę.

Jak w GOOGLE + wyzerować stany gry??? da się to zrobic??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Są dwa wyjścia:

1. wejdź tak jak już mówiłem w telefonie w "link a device" - tam w "This is OLD device" - i potem "I want to link to another device". - - - pojawi ci się kod, który musisz przepisać w tablecie, klikając tam - "link a device" - "This is new device"

2. - Na swoim urządzeniu przenośnym otwórz Ustawienia Google,

- W prawym górnym rogu kliknij Menu Menu > Wyczyść dane aplikacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak klikam w "link a device" pojawia mi się okienko do zalogowania na konto google!!! i tutaj mogę wybrać tylko to co zrobiła moja córka na nowym Tablecie z informacją że jak kliknę LOAD to utracę to co mam na starym tel!!! bez zalogowania nic nie zrobię. Dlatego pytam jak usunąc to stare powiązanie z nowego tabletu i jeszcze raz powiązać ale ze stanem gry z wyższym levelem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To spróbuj drugiego sposobu.

---------- Post dołączono o 13:35 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------

Ewentualnie zroób to co ja w Boom Beach - Załóż drugie konto na telefonie, zaloguj się na drugie konto w clashu a potem na drugie konto zaloguj się na tablecie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety nic to nie dało :( nadal chce przywrócić nie to co chce

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak to samo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Coś mi się tu nie zgadza. Jeśli zrobiłeś drugie konto, przypisałeś grę do drugiego konta i tym samym zalogowałeś się na tablecie to nie ma prawa, żeby to nie działało. Upewnij się czy używasz drugiego konta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi