Skocz do zawartości
Andrzej Baran

Niewykorzystywana pamięć wewnętrzna.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Stałem się ostatnio posiadaczem telefonu AllView P6Life. Ma on ok.1Gb pamięci ROM. Do tego jeszcze 5Gb "pamięci wewnętrznej" w żaden sposób niewykorzystywanej przez system. I tutaj moje pytanie: jak przypisać np. instalowanie aplikacji do tej pamięci? Grzebałem po ustawieniach, ale nic sensownego na ten temat nie znalazłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1GB pamięci RAM, a nie ROM. Aby przenieść aplikacje na pamięć wew. wchodzisz w ustawienia - aplikacje - pamięć wew. Klika dowolną, zainstalowaną aplikacje i tam "przenieś do pamięci wew./karty SD (zależy od systemu)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie, nie chodzi mi o RAM bo co ma ram do mojego problemu... Ale rzeczywiście źle napisałem pisząc ROM. Chodzi mi o to że dysk 6Gb jest tak jakby podzielony na dwie partycje: "pamięć telefonu (1Gb)" i "pamięć wewnętrzna(5Gb)". I nie idzie zainstalować nic na tej drugiej partycji (5Gb).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To o ramie to tylko taka poprawka z mojej strony. Co do instalacji gier na drugiej pamięci zrób tak, jak napisałem wcześniej -

Aby przenieść aplikacje na pamięć wew. wchodzisz w ustawienia - aplikacje - pamięć wew. Klika dowolną, zainstalowaną aplikacje i tam "przenieś do pamięci wew./karty SD (zależy od systemu)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sposób przez Ciebie podany niestety nie działa. Po próbie przeniesienia do pamięci wewnętrznej aplikacja przenosi się do pamięci "pamięć telefonu(1Gb)". Ale już znalazłem sposób: przniosłem muzyke z SD przez kompa do "pamieci wewnętrznej (5Gb)".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi