Skocz do zawartości
iksnawias

Android 5.0 - nagrywanie 4K - tylko kilkanaście sekund

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

zauważyłem pewien problem z kamerą po przesiadce na Androida 5.0. Podczas nagrywania w 4K po kilkudziesięciu sekundach otrzymuję poniższy komunikat.

[ATTACH=CONFIG]101708[/ATTACH]

Czas do wystąpienia błędu jest zależny od temperatury urządzenia. Nie testuje go w jakieś saunie, tylko normalnie - w domu. Czy ten procesor naprawdę ma tak ogromny problem by nagrać film 4K dłuższy niż 40-70 sekund?

EDIT: Nvm, wróciłem do androida 4.4.2 i jak ręką odjął ;) 5.0 jeszcze strasznie niedopracowany pod wieloma względami...

Edytowane przez iksnawias

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Blest

U mnie na 5.0 bez problemu wczoraj zrobiłem film 4 minutowy i nie było żadnego komunikatu, A telefon lekko ciepły.

Wysłane z mojego LG-D855

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Specjalnie sprawdziłem bo jak już nagrywam to w 1080p ale sprawdziłem 4k i też spoko nagrywa 4minuty i nie jest tak ciepły jak przy niektórych grach.

A zapisujesz na kartę sd? Może to z nią coś nie tak, sprawdź zapis na wewnętrzna pamięć.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zxaka

Ja mam identyczny problem. Nagrywa góra po minutę i się wyłącza. Telefon gorący wg. programu pokazuje 54 stopnie i to jestem w chłodnym pomieszczeniu to w upały strach pomyśleć co będzie. Skoro producent deklaruje, że ma nagrywać do 5 minut to tak powinno być. Również Android 5.0. Telefon z 3 GB RAM / 32 GB. Jeśli to tak dalej będzie to podlega to pod gwarancję ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

54 stopnie to nie jest żadną tragedia więc przez temperature się raczej nie powinien wyłączać.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zxaka

Ale komunikat jest taki, że przerwano nagrywanie z powodu wysokiej temperatury. Mam jakiś wadliwy egzemplarz, albo ten Android 5.0 po porostu, źle funkcjonuje. Trochę to źle napisałem nie wyłącza się telefon tylko wyłącza nagrywanie.

Ciekaw jestem czy da się obejść ten komunikat i limit na 5 minut ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja mam taki problem ze jak nagrywam i trzymam telefon w poziomie to potem chcac odtworzyc film to odtwarza go na calym ekranie ale telefon w pionie nie mam takie ikonki do obrotu jak jest w instrukcji mam android 5.0

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja wczoraj nagrywałem parę filmów pod rząd w 4K i pod koniec czwartego filmu wyskoczył komunikat że telefon dostał zbyt wysokiej temperatury czy coś takiego i telefon się wyłączył. Jednak przy probie ponownego uruchomienia telefonu cały czas uruchamia się tylko do startowego napisu LG i dalej nic. Po 24h dalej cały czas to samo wiec pewnie szlak trafił płytę główną. Jak wrócę z urlopu do kraju to telefon od razu na serwis. Ale jak tak ma to wyglądać to chyba skończy się to zakupem NOTE 4.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hitman12

Piszcie na jakiej wersji softu występują te problemy,na V20E nagrywanie działa bezproblemowo i telefon się nie nagrzewa,może to wina wczesnych wersji Lollipopa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie było v20e

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi