Skocz do zawartości
Swampi233

LG G3 S Kupno od Orange

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć ostatnim czasem bardzo mi sie spodobał LG. Na olx/allegro są oferty z telefonami od Orange za 750zł lecz posiadają simlocki. Czy simlocka można tak o zdjąć tym kodem za 5zł bez większych wysiłków? No i najważniejsza sprawa czy we wszystkich telefonach z Orange nie działa dioda? Może lepiej kupić telefon bez simlocka:?:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    art3Q

Po moich przejściach radziłbym Ci wziąć bez simlocka lub poprosić sprzedawcę bo on zdjął go już u siebie takim kodem. Jak będziesz miał pecha to trafisz na taką sztukę jak ja która była fabrycznie zablokowana przez Orange i simlocka zdjąć się nie dało. Co do diody chyba w tych egzemplarzach które idą mniej więcej od grudnia to tego problemu już nie ma dioda działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

art3Q posiadasz egzemplarz z przed grudnia? Mniej więcej chodzi o to czy LG lub Orange pruje sie o to że simlock jest zdjęty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    art3Q

Ja posiadałem egzemplarz z 6 grudnia teraz mam z listopada z play. Dioda działała w obu, co do LG myślę że w serwisie nie zwrócą na to uwagi, a Orange nie mam pojęcia. Ja dostałem kod do zdjęcia prosto od Orange i to był tylko mail z bok a żadnych wpisów w karcie gwarancyjnej nie trzeba było mieć więc i tu problemów też nie powinno być

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiesz mi jeszcze jak jest z czujnikiem światła? :PP Przyzywczaiłem sie z Xperii L.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    art3Q

No cóż czujnika nie ma więc trzeba ustawiać jasność ręcznie, na pasku powiadomień masz regulację. Mi akurat to nie przeszkadza bo zawsze jasność ustawiałem ręcznie, nie wiem jak w Xperii L ale w SP ten czujnik działał tragicznie więc auto jasność i tak miałem wyłączoną bo tylko denerwowała ;)

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bakul

Up @@Swampi233 @@art3Q
    Jeśli masz telefon w Orange to za 77zł możesz u nich zdjąć simlocka bez utraty gwarancji. Każda inna próba zdjęcia simlocka skończy się utratą gwarancji.

Edytowane przez ArEk335
    Nie cytujemy całego poprzedzającego posta,tylko piszemy @up

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co ma Orange do gwarancji LG? ;O

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a no ma. czytałeś umowę z orange na jakich warunkach jest ci sprzedawany telefon?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie czytałem jestem na etapie kupna. Czyli lepiej dołożyć z 50zł do odblokowanego egezmplarza ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi