Skocz do zawartości
szef_ff

Tracer Oxygen GS4 - chinczyk za grosze

Rekomendowane odpowiedzi

Ten tutorial rozwiązuje problem z GPS. Sygnał łapie w około 2 minuty.

All GPS Problem Solution and fix for Smartphone(including MT6589,MT6577,MT6572 Major fixed)

Jak to rozkminić bo z andka cienki jestem:zdziwko:

Robie tak jak w instrukcji pisze i nic...

Edytowane przez Hummer130

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam problem...

Czy u was też występuje problem z nierównymi (przerywanymi) krawędziami? I jak to naprawić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tym GPS'em to jest jednak lipa w tym urządzeniu. Ogólnie jestem zadowolony ze wszystkiego oprócz GPS'a.

Przerobiłem przeróżne fora i niestety nic nie pomogło. Sygnał łapie od 2 do 8 minut i czasami się zdarza, że gubi sygnał. Niestety odbiornik jest jakiś tani i umieszczenie anteny w obudowie może być nie przemyślane i stąd problemy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi gps nie jest zbyt potrzebny, ale chciałbym wiedzieć czy u ciebie też występuje ten problem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wielki próbami udało mi się uruchomić Areo2 w slocie WCDMA. Trzeba wejść w tryb serwisowy i zaznaczyć w Bandach sim1 WCDMA 900. Szkoda, że działa tylko na EDGE.

GPS działa bardzo źle. Raczej funkcja a nie urządzenie ;)

Poziomych pasów u mnie nie widać, ale widać pod specyficznym kątem pionowe paski na szybce ale tylko przy wyłączonym ekranie. Aparat tak jak napisałem wcześniej jest kiepski- przedni to porażka a tylny no cóż... jakieś tam zdjęcie zrobi jak dobre światło, ale mi niestety przestał działać- brak możliwości przełączenia na tylny.

Jestem za to bardzo zaskoczony trwałością obudowy. Naprawdę nie wyciera się ani nie rysuje. Niestety ale szybka ekranu jest PLASTIKOWA- to nie jest szkło. Podejrzewam ze da się kupić szkło hartowane bo wyświetlacz ma regularne kształty i głośnik umieszczony symetrycznie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie Tracer gs4 to bardzo dobry telefon . Urzywam go od 2 miesięcy nie ma żadnych zastrzeżeń. Interfejs lub gry to istna bajka zero jakichkolwiek ścin , Nawet przy wymagających grach takich jak astphalt . Co do aparatu to przodni jako 0,3Mpx Jak najbardziej na plus , gorzej jest troszke z tylnim ponieważ przy 5Mpx można sie troszeczkę rozczarować nawet ze wspomagającą diodą doświetlającą . Bateria nie jest najlepsza bo 1800mAh ale wytrzymuje 1dzień przy moim ciągłym graniu , jeżeli komus to nie wystarcza w gratisie dodany jest powerbank 2800mAh. Jak dla mnie telefon w tym przedziale cenowym jak najbardziej na PLUS !! i polecam go każdemu.

Parametry : Smartfon Tracer OXYGEN GS4 - dane techniczne smartfona, podstawowe parametry, instrukcja obsługi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ma ktoś namiary na folię ochronną do tego telefonu,bo ta standardowa to kicha nie folia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bez problemu znajdziesz folię na allegro.

A wie ktoś może czy da się kupić jakiś zamiennik baterii do niego ? Bo ta słabo trzyma, na wifi około 200minut, wyświetlacz ustawiony na najciemniejszy i dużo to nie daje. Czy może trafiłem na wadliwą baterie ? Jak to u was wygląda?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    krajok

Witam a co z rozmowami ? nie ma problemów?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bez problemu znajdziesz folię na allegro.

A wie ktoś może czy da się kupić jakiś zamiennik baterii do niego ? Bo ta słabo trzyma, na wifi około 200minut, wyświetlacz ustawiony na najciemniejszy i dużo to nie daje. Czy może trafiłem na wadliwą baterie ? Jak to u was wygląda?

Pokaz mi tą folie na allegro gość ktòry ją ma to bubel nie folia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi