Skocz do zawartości
szef_ff

Tracer Oxygen GS4 - chinczyk za grosze

Rekomendowane odpowiedzi

Zadzwoniłem do serwisu,w tym telefonie nie da się wejść w fastboota,telefon padł po 2 tygodniach,nie uruchamia się,stoi na logo tracer,oddałem do serwisu,jednym słowem szajs nie telefon.

Edytowane przez mario323

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak w tym telefonie wejść w Download Mode.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możecie mi poradzić czy warto kupować ten telefon dla osoby nigdy wcześniej nie mającej smartfona? Oczekiwania to poza dzwonieniem i smsami jakiś komunikator, rozkład jazdy mpk od czasu do czasu jakaś fotka. Cena max 300 zł.

Biorę pod uwagę jeszcze ALCATEL ONETOUCH POP C5 ze względu na rozpoznawalność marki i taką samą cenę 299 zł. Co byście polecili? Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli ci padnie to tylko serwis nie polecam,ogólnie chodzi spoko,dopóki tak jak u mnie zatrzymał się na logo tracer i pojechał do naprawy,kup coś lepszego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hejty lecą na Tracera.... A pamietacie pierwsze Xperie? W co drugim padał mikrofon... A Galaxy? Połowa moich znajomych ma potłuczoną szybkę i poździerane "sreberko" z obudowy. W chińczyka głównie pada oprogramowanie. W moim zniknęła funkcja tylnego aparatu. Czas oddać do serwisu. Przy okazji przekonam się jak działa ta gwarancja Door 2 Door. Przedmówca napisał ze jak padnie to tylko serwis. A jak samsung padnie to w mięsnym go naprawią? 3/4 usterek wszelkich smartfonów nie naprawi komisowy serwis lub koszt naprawy to ponad połowa wartości sprzętu lub więcej i telefon właściwie nadaje się już jako dawca części.

Jakość rozmów na przyzwoitym poziomie. Nikt nie narzeka jak do niego dzwonie ani ja nie narzekam na głośność i jakość.

Wydaje mi, się że, jakościowo jest na porównywalnym poziomie jak pozostałe marki. Jako pierwszy smartfon? Czemu nie :) Płynna praca nie zrazi amatora.

Z baterią jak to w smartfonach. Rano odłączasz od ładowarki, włączasz Wi-Fi pod wieczór podłaczasz do ładowarki. Przy zwyczajnym użytkowaniu bez transmisji danych i na jednej karcie SIM bateria wytrzymuje średnio 2,5-3 dni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak u Was działa GPS ? Mi fixa łapie przeważnie od 10 do 40 minut :( Czasami złapie w 2 minuty ale to rzadko.

Poza tym GPS'em z którego dość często korzystam tel jest nie najgorszy. Ładnie płynnie działają aplikacje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam problem ze zdjęciami. Mianowicie chodzi o to ze po wysłaniu MMS-em dochodzą strasznie rozmazane, czy ktoś jest w stanie pomoc?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może masz wl. Konwersję podczas wysyłania? W ust. Mms się zmienia rozmiar zdjęć pewnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie jaki Pokrowiec do niego będzie pasował od jakiego tel ? Interesuje mnie taka wsuwka ?  Używa ktoś ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi