Skocz do zawartości
szef_ff

Tracer Oxygen GS4 - chinczyk za grosze

Rekomendowane odpowiedzi

to jest kwestia zapisania numeru kontaktu czy masz z prefiksem +48 czy bez

jesli masz numer zapisany bez prefiksu to odpowiedz przychodzi z +48 i nie maczuja sie numery

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no ok dodałem nr z +48 i smsy się już nie motają.  Ale jak dzwoni do mnie ta osoba to nie wyświetla wtedy kto dzwoni tylko nr tel :D  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja próbowałem różnych sposobów i jedyny który działa to z zapisanie do każdego kontaktu dwóch numerów. Jeden z prefiksem +48, a drugi bez.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

czy moze ktos zrobic backup z recovery i wstawic gdzies na serwer ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Po 4 pełnych miesiącach użytkowania telefon poległ. Z racji tego ze raczej na niego nie uważałem ekran dość szybko sie uszkodził. Po rozbiciu szybki i w kolejnych dniach wyświetlacza, telefon powędrował do kosza. Szkoda bo był fajny.

Jeden z forumowiczó narzekał na aparat. U mnie również aprat nagle przestał działać. Oddałem do serwisu i dostałem naprawiony. Po 2 tyg znowu sie popsuł. NIe naprawiałem go bo i tak jakością nie powalał a ja nie korzystam z niego zbyt czesto.
    Według mnie 299 zł za szybkiego stabilnego chińskiego smartfona to nie jest wygórowana cena. Korzystałem w miedzy czasie z SIII mini, Xperii Z i prócz lepszego aparatu nie zauważyłem żadnej róznicy w pracy Androida. Oczywiście 3/4 użyszkodników smartfonów zapycha urządenie jakimiś apkami bo przecież musi działać ich 15 w tle i później jest narzekanie ze zamula.

Od 2 dni jestem posiadaczem HTC 310 i mogę szczerze powiedzieć ze jest to to samo urządzenie co TRACER GS4. Dokładnie te same parametry i ten sam wyświetlacz ale nie ma diody wydarzenia, diody aparatu oraz czujnika światła i co za tym idzie automatycznej regulacji jasności obrazu. Aparat jest dokładnie tak samo lichy jak w Tracer GS4 i pozostałych chińskich 5Mpx. Cena? Tracer GS4 299 zł. HTC 310 399 zł. 100 zł za logo i dostępność futerału. W TRACERze w pudełku jest bank energii- gadżet ale jest.

Przez kolejne kilka miesiecy bede korzystał z HTC. Później kolej na kolejnego chińczyka :)

Edytowane przez szef_ff

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tez go chwile miałem. Aparat dramat dwa razy się zepsuł, później juz naprawiać mi się nawet nie chcialo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pobił mi się dotyk a tel jest super i nie chciałabym go wymieniac ,wszystko działało super . C

zy wiecie gdzie mogę kupic nowy panel ????

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z moich danych wynika ze nie ma dostępnej szybko poza serwisem. Oscyluje ze koszt wyniesie około 140 zł.

Niestety wadą chińczyków jest to, że części zamienne i akcesoria nie występują na rynku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A nie wie ktoś gdzie można dostać baterie do tego telefonu? Obecnie nie ma ich nawet w serwisie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi