Skocz do zawartości
sleet

Sense + udostepnianie sieci

Rekomendowane odpowiedzi

sleet

Problem polega na tym, że telefon się łączy bez problemowo z kompem (Win7 x64), ale neta nie ma.

Tzn po podłączeniu zainstalował się sterownik HTC Remote NDIS based Device. Dalej w sieci pokazuje się połączenie:

htc.jpg

Niestety jak widać na obrazku neta brak.

Próbowałem zainstalować sterowniki od visty x64 ale to samo. Wyłączyłem firewalla, wszystkie inne urządzenia bo myślałem, że może jakiś konflikt ip, ale dalej nic. Generalnie skończyły mi się pomysły, help.

PS. pdanet działa, ale chciałbym naprawić ten problem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ziomek

Jak to wszystko skonfigurować? Mi niestety za każdym razem po wyborze udostępniania sieci instaluje oprogramowanie "Android Phone", które kazdorazowo kończy się niepowodzeniem. Mam windowsa 7 32bitowego. Jak wygląda sprawa pełnej konfiguracji? Szukałem trochę, ale żadnych szczegółów krok po kroku nie znalazłem. Za pomoc dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sleet

bump

Nie wierze, że nikt się z takim problemem nie spotkał...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ziomek

Czy ktoś mógłby napisać pełną instrukcję jak to zrobić? U mnie już na starcie jest problem, bo automatycznie instaluje mój telefon jako Android Phone i wyświetla komunikat, ze nie udało się zainstalować sterowników. Windows 7 x86. Bardzo bym prosił o pomoc. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mxc

Panowie kiedyś tez miałem taki problem, ale po upływie jakiegoś czasu zadzwoniłem do obsługi Orange, bo tam mam abonament poprosiłem o pomoc techniczną. Od razu ją otrzymałem, musiałem ściągnąć program PdaNetA241 , zainstalowac go na kompie i narazie nic nie robić

Źródło: http://www.junefabrics.com/bin/PdaNetA241.exe

Na telefonie z marketu pobrać PdaNet - zianstalować

Uwaga nie podłączać tel do kabla USB, tylko najpierw otworzyć aplikacje PdaNet na telefonie i przyciśnij "Unable USB Tether" podłącz kabel usb. Na pasku zadań powinna już być ikona od programu który zainstalowałeś na kompie. Jak już połaczysz powinno coś wyskoczyć, ze jakieś tam połączenie. Jeśli nic nie będzie naciśnij na ta ikonę i użyć "Connekt" Powinno działać :-)

Gdybym cos pokręcił to proszę mnie poprawić, lub zadzwonić do swojego operatora i poprosić o instrukcję.

PS: Coś mi się przypomniało , że zależy jakiego się ma WIN../ Chodzi o ilosć bitów. Ja mam WiN XP i nie wiem ile mam bitów. Po w/w linkiem wszystko mi zadziałało. Jeżeli nie zadziała to inna instalka jest do ściągnięcia.

Dajcie znać jak zadziała :cool:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sprite

a nie łatwiej przez wired tether for root users?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi