Skocz do zawartości
nemcio

ROM [ROM][5.1.1_r26][OPTIMIZED][i9100]RESURRECTION REMIX[5.5.9][GCC-4.9][UBER][-O3]

Rekomendowane odpowiedzi

nemcio

jak juz masz ten rom to poszukaj :) nie ma za wiele opcji :>

---------- Post dołączono o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------

Rom bardzo szybki ale nie dziala SwiftKey i cały czas mam monit o potrzebie aktualizacji google service i nie da się zaktualizować. Znalazłem tylko te dwa błędy

Mentalnie mazniete mazakiem Flow

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie Swype na tej wersji działa normalnie i nie świeci się mi, że muszę coś aktualizować. Zaznaczę, że instalowałem gappsy micro z tego tematu [GAPPS][5.0.x][bETA] OFFICIAL Up-to-Date PA-… | Paranoid Android | XDA Forums

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dodam że w CM 12 i RR wywala bład w Messeger jeśli się wysyła się wiecej niż 2 foty. Jak już zaczeliście o błedach. Słyszałem że audio equalizer też crashuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nemcio

Msg FB dziala ok, eq dziala nie wiem co może crash robić

---------- Post dołączono o 23:54 ---------- Poprzedni post napisano o 23:47 ----------

Szymcio190 proszę zainstaluj SwiftKey i sprawdź czy będzie działał. Bo już raport na giba wyslalem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam problem ze zmiana klawiatury nic tylko pięknie wywala tez tak macie na tej wersji ? Czy tylko ja tak mam.

---------- Post dołączono o 00:11 ---------- Poprzedni post napisano o 00:09 ----------

Co do msg FB to też wywala, jak się wysyła fotki z galerii .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nemcio

Innym dziala na tym romie swiftkey . Fb sle jak chce i co ja chce wyslalem zonie 12 zdjec naraz. Eq dziala bardzo dobrze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi nie działa ani jedna klawiatura tzn. Pobrać ,zainstalować oczywiście się da ,ale jak wchodze w ustawienia wybrania klawiatury to wywala . Hmm może przez gapps wgralem full. Ale wcześniej było dobrze.

8a89b181348eb61934281a844b744dc5.jpg

Wysłane z Galaxy S2 - RR - Android 5.0.2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi co chwile wyświetla się powiadomienie, "Żądanie z aplikacji Usługi google play" aplikacja wymaga aktualizowania. Gdy na to nacisnę, przenosi mnie go sklepu play na stronę tej aplikacji i mam tylko opcję otwarcia tej aplikacji, nie ma opcji aktualizacji. Ktoś ma pomysł o co może chodzić ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Nemcio kożystam na codzien z romu i pisze jak jest. Moze komus chodzi mi nie. Nie reinstaluje romu tylko wgrywam nowsze wersje moze zostaja jakies bugi w strukturze...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nemcio

"Żądanie z aplikacji Usługi google play" zmien gapssy , fb dziala , nie dziala klawa i dziala normalnie eq . Czyli cos jest nie tak bo kazdy ma jakies inne albo podbne bledy . Pracujecie na deafultowej rozdzielczosci ? Wszystko zglosilem gib.

P.S

Niestety isntalowanie klawiatur dziala takze albo to wina rozdzielczosci , gappsow albo poprostu bledow systmowych

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi