Skocz do zawartości
nemcio

ROM [ROM][5.1.1_r26][OPTIMIZED][i9100]RESURRECTION REMIX[5.5.9][GCC-4.9][UBER][-O3]

Rekomendowane odpowiedzi

System instalowany na czysto ,dpi mam na 213 jak było w tym Romie, gapps wgrana najnowsza beta12 stock.Dobra jakoś się przemecze na tej googlowskiej do kolejnego wydania .

Wysłane z Galaxy S2 - RR - Android 5.0.2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nemcio

Zmienialem gapssy i caly czas to samo

Mentalnie mazniete mazakiem Flow

---------- Post dołączono o 15:12 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------

problem klawiaury i tapety ekranu blokoady jest juz usuniety z tego co widac w zrodlach trzeba czekac na kolejna kompilacje cm12 beta 11 albo juz nightly :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam gappsy te, które są wątku w CM12, podałem wyżej, wersja micro. Brak problemów z Usługami itd. Natomiast nie mogę zmienić klawiatury tzn wejść i zaznaczyć więcej, bo mnie wywala. Mam wybrane AOSP i Swype, bo tak miałem wcześniej i dlatego Swype mi pyrka. Zauważyłem jeszcze, że w domyślnym motywie nie da się zmienić tapety blokady ekranu jak się już wybierze inny motyw i chce się ustawić na domyślny. Aktualizuje się ale i tak opcja tapety blokady ekranu zaznaczona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z wywalaniem eq potwierdzam. Mam jeszcze inny błąd. Gdy wznowi się muzyka z powerampa stopniowo sama się podglasza do tego stopnia ze słychać jakby słuchawki miały się zepsuć. Aby anulować podglaszanie wystarczy ze fizycznie kliknie przycisk regulacji i wraca do poprawnej głośności. ROM najnowszy, od kitkata aktualizowany każda wersja, aktualnie z kernelem Apollo beta 3.

Wysłane z najlepszego telefonu Samsunga I9100 Android L

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie wiem co u mnie jest ,wgrałem wszystko na nowo i dalej nie mogę wybrać klawiatury, może ktoś wie co to za problem :zdziwko: zmieniłem gapps'y i tez nic nawet gorzej bo nie mam googlowskiej :)

Edytowane przez Monster69

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nemcio

@up

post #122 zobacz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ok dzięki! Właśnie widziałem Changelog v5.3.1 to chyba jutro już będzie nowa wersja ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nemcio

ale jak nie ma zmian w cm12 to nie sadze aby dev RR sam to poprawil . W changelog'u nie ma nic o zmianie uprawnien klawiatury

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

może samo się naprawi jak zainstaluje na czysto :D jakaś nadzieja jest :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też nie mogę wybrać innej. Ja miałem zainstalowaną i wybraną wcześniej Swype więc u mnie nie problem. Aktualizowany RR , stock kernel.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi