Skocz do zawartości
nemcio

ROM [ROM][5.1.1_r26][OPTIMIZED][i9100]RESURRECTION REMIX[5.5.9][GCC-4.9][UBER][-O3]

Rekomendowane odpowiedzi

nemcio

@lukasz26114 .

Prosze jeden post duzoooooooo pytan a nie co chwile cos

Edytowane przez nemcio

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@lukasz26114

Zapisuj sobie pytania na kartce i pod wieczór je wszystkie nam napisz :D będzie wygodniej dla wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

EkranCast to chyba jakieś przysyłanie obrazu do innego urządzenia. Jak włączyć nie wiem ;P

A najlepiej zainstaluj, obczaj, podoba się - zostań, nie podoba się - zapomnij.

Ps. Co do tego statusbar to chyba w tym Androidzie tak jest, bo np w Ustawieniach ten pasek ma jednolity zielony kolor u góry.

Już na dobre pozbył się tego ciemnego motywu z tego romu, czy da się go jakoś znów zainstalować ?:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nemcio

ekran , telewizor wyswietla obraz z telefonu . ehhh google nie boli kolego lukaszu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na 4.4.4 też tak było i na miui więc to chyba wypalony w jakiś sposób kawałek ekranu czy coś nie mam pojęcia na SS tego nie widać tylko tak na żywo . Irytuje w małym stopniu więc da się to przeboleć :) co do samego systemu to śmiga super denerwują tylko te rozmazane ikony na dpi 213 wgrałem zaś Nova Launcher problemu sie pozbyłem ,ale teraz denerwuje mnie w szufladzie aplikacji te menu na górze : Aplikacje ,Widgety itp. Jak to drugie dało się skasować te tego pierwszego nie i jak dla mnie to dużo miejsca zajmuje da się to w jakiś sposób skasować ?

ef95169f34e9a633gen.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nemcio

kolego taki bug jest ze jest roznica kolorow i nikt nie wie dla czego :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale bug czego ? Paska stanu ? czy górnej części ekranu w pionie bo w poziomie pasek stanu jest normalny :zdziwko:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nemcio

zmiany kolorow paska , tak pisza na xda ludzie maja roznie nie ktorzy w pionie inni w poziomie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Monster69

Ustawienia Nova-Lista aplikacji-styl kart. Masz ustawione na Kolorowe, Klasyczne-jak w JB lub ukryte jak w KK. Jak chcesz mieć animacje koła jak w LL zaznacz Show Pages as Cards.

Pasek to wypalony statusbar, chyba normalne w S2. Mam drugą sztukę jest tak samo. Najlepiej widać na jasnych tłach u mnie. W pionie nie za bardzo widać wypalenie, bo statusbar zasłania, a w poziomie go nie ma i dlatego widać ;)

Nemcio jeśli to bug to mi się nawet podoba, ciekawie to wygląda jak dla mnie ;) Jak by było jednolite to trochę byłoby nudne ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nemcio

w watku o cm12 ludzie wrzucaja screeny ze swoimi przebarwieniami i sa one spore nie ktorzy nawet pol ekraniu czy w pionie czy wpoziomie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi