Skocz do zawartości
nemcio

ROM [ROM][5.1.1_r26][OPTIMIZED][i9100]RESURRECTION REMIX[5.5.9][GCC-4.9][UBER][-O3]

Rekomendowane odpowiedzi

NqX

W aplikacji telefon pokazuje mi kontakty, idzie je jakoś usunąć? Synchronizacje wyłączyłem, z aplikacji kontakty tez wszystko usunięte, a to dalej pokazuje. Idzie do jakoś usunąć? Dane tez czyscilem aplikacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki wielkie tyle siedziałem w tych ustawieniach i tego nie widziałem ,w końcu na całym ekranie .Co do tego wypalenia to chyba bardziej prawdopodobne trudno znak ze trzeba rozglądac sie za czymś innym :D

Edytowane przez Monster69

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nemcio

Wróciłem na cm11 i na Jasnej tapecie nie ma różnicy w barwie. Na cm 12 miałem pił ekranu jasniejszego

Mentalnie mazniete mazakiem Flow

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aż z ciekawości tez wgram cm11 :D tylko skoro to bug w cm12 to czemu widzę kontury z paska miui

PS: jakis nowy rom wyszedł Fusion v5.0 chyba naszpikowany bajerami i Beanstalk.

Edytowane przez Monster69

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@NqX

nie wywalisz tego. Taki to jest dialer. Będą się tam świecić kontakty, które masz w telefonie i tyle.

Normalne wypalanie w S2. Na KK też tak miałem, że pasek na górze był troszkę jaśniejszy . Na tapetach też to widać tu i tu jak w poziomie się ogląda.

Przebarwienia na tym egzemplarzu S2 nie mam , natomiast na poprzednim były i to też jest jakaś wada fabryczna S2. Czytałem, że nie które modele S2 mają lewą stronę ciemniejszą albo, że na szarych paskach lewa strona wydaję się trochę zielonkawo-szara itd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Da ktoś lepszy host tego romu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie normalnie się pobiera. Net 16 Mb/s z kablówki. Tak samo z telefonu pobierałem przez wifi. Normalny router za 50 zł z obsługą "n" 150mb/s w jakieś 3-4 min się pobrało. Jakiś problem? Szybszy net i tyle.

db1e519ee56e6572gen.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja mam pytanie, da się jakoś dodać do belki wyciszanie telefonu, włączanie tylko wibracji, chodzi mi profile, w Fusion v5 jest taka opcja, ale fusion muli, RR działa lepiej tylko ten mankament z belką, screen:

http://iv.pl/images/49015297668870731722.png

Jak widać, więcej opcji nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej jak jesteś na ostatniej wersji RR to powiedz czy masz problemy z połączeniami ( błąd, że czasem nie można wykonać połączenia) i czy czujnik zbliżeniowy działa?

Na Fusion jest to samo. Trzeba czekać aż dodadzą po kolei wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi