Skocz do zawartości
nemcio

ROM [ROM][5.1.1_r26][OPTIMIZED][i9100]RESURRECTION REMIX[5.5.9][GCC-4.9][UBER][-O3]

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mogę powiedzieć tyle na razie że nie tnie, nie muli, jest piekielnie szybki, bateria ładnie trzyma jak na razie, bardzo dobrze działają 3 tryby pracy tzn rower save, balanced i performance. Opcji wiele nie ma, są nowe kafelki np. I jest ich więcej. Zmian wizualnych raczej wielkich nie ma. Raczej kryją się w bebechach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nemcio

grubsze bo stan jest juz poblazliwy a co za tym idzie jest wysoce prawdopodobne iz cm12 bedzie nightly :) ale to juz inna historia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rafal55

Czyli mam rozumieć że nie trzeba zwiększać patrycji systemowej tylko wystarczy wgrać jak najmniejsze gapsy ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla komfortu i żeby nie było żadnych niespodzianek proponuję jednak zwiększyć partycję na 1 GB system i 4 GB data. Standardowa partycja data jest zbyt mała na androida L. Przykładowo na KK miałem około 90 ~ 100 aplikacji. nie ukrywam że były zbędne ale się mieściły. Tutaj 50 apek max i brakowało pamięci. A nie mam Bóg wie czego

0e542139e4a3c6fa92a7be7953ff0eea.jpg9d706c6edac5cda3d6ec23b62f9c34e7.jpg

przy okazji jak zwiększysz datę to i zwiększysz system i będzie po problemie z Gaapsami

Edytowane przez lukasz0402

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rafal55

Rozumie.a jaki kernel do tego romu polecacie ? I tak z innej beczki,czy jest w tym romie oszczedzanie energi i czy można instalować apki na karcie sd ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kernel wbudowany jest jak najbardziej ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rafał powiększ sobie najpierw partycje potem instaluj i nie będziesz miał żadnych problemów. Jak nie chcesz powiększać to instaluj najmniejsze pierwsze od góry gappsy z pierwszego postu. Oczywiście najpierw musisz mieć zainstalowanego KK lub recovery kompatybilne z KK itd. Po drugie Lollipop ma już wbudowane oszczędzanie baterii. Po trzecie stockowy kernel działa bardzo dobrze. Jest chyba tylko jeszcze Apolo beta 3 ale nie testowałem. Apki można instalować na SD kartę jak na KK ale nie testowałem, bo takiej pamięci nie posiadam. Wbudowana mi wystarcza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rafal55

Dzięki,o taką odpowiedź mi chodziło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam problem (tak jak ich nie miałem wcale to teraz się mnożą) kiedy przychodzi sms bądź email robi się restart :...: :zdziwko:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A działa wam czujnik zbliżeniowy ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi