Skocz do zawartości
nemcio

ROM [ROM][5.1.1_r26][OPTIMIZED][i9100]RESURRECTION REMIX[5.5.9][GCC-4.9][UBER][-O3]

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem. A czy w ustawieniach jest ciemny motyw zamiast jasnego ( bo widzę to po dodatkowych ustawieniach na screenach). I czy działa ten aparat z fixu z CM12 na tym romie :)

Testowałeś długo ten rom ? Możesz coś powiedzieć o bugach, czy wszystkie podobne do tych w CM12? Bateria trzyma podobnie w stosunku co CM (chyba ten sam kernel)? ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rafal55

A jaka jest stabilność w porównaniu do stockowego romu ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nemcio

szymcio dla mnie RR jest lepszy jezeli chodzi o batke , szybkosc podobna do cm12 , aparatu nie uzywam dla tego tez nie sprawdzalem :) kernel gustavo w wersji modowanej od Lysergic Acid . Na ta chwile jest lepszy niz cm12 i do tego ma kilka dodatkowych modow .

@Rafal55

Sam sobie odpowiedz na to ciezkie pytanie stock rom czy wip rom

Edytowane przez nemcio

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki Nemcio chyba potestuje jak mówisz, że lepszy. Jeśli ma ten kernel modowany Gustavo to działa BLN na nim od razy czy trzeba w aplikacji Synapse ustawić?

Wlaśnie patrzyłem mody dodatkowe, blokada i chyba ciemne ustawienia.

Rafal55 jak zawsze mistrzu w zadawaniu pytań xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nemcio

kernel sam sobie dodasz :) stock jest ok ale nie da sie podbic dzwieku i jasnosci ekranu . :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aaa zrozumiałem, że na starcie ma Gustavo ;) Dla mnie jak dżwięk i ekran jest tak jak na CM12 to jest w porządku.

Ps.Na pierwszy rzut oka rom chodzi jeszcze lepiej niż CM12. Domyślny luncher ma rozmazane ikonki . Ja i tak stosuje Nova Luncher ( ikonki normalne ostre) 5x5, animacja koło, zmiana na czarne tło i brak przejścia. Czcionka mniejsza, bo zmniejszone DPI, włączam na troszkę większą. Trzeba też włączyć roota w opcjach programistycznych, bo domyślnie wyłączony. Ja zalecam wgrać inne gappsy niż w pierwszym poście - micro gappsy - mają mniej śmieci od googla.

Edytowane przez szymcio190

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nemcio

Gapssy można spersonalizowac kasujac z zipa śmieci. Pracuje już nad theme i toggles sadze ze będzie szybciej niż cm12. Może uda im się zrobić coś wspólnie i bedziemy mieli cm12 oficjalny

Mentalnie mazniete mazakiem Flow

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, mam problem i to duży. Zainstalowałem dzisiaj sobie ten ROM i wszystko ładnie pięknie ale nie mam Sklepu Google i nie wiem czemu oraz w ustawieniach nie mogę dodać konta google żeby zsynchronizować kontakty. Próbowałem instalować gappsy stąd i z oryginalnego tematu na XDA i dalej nic, nie ma sklepu ani Usług google itp :/ pomoże ktoś?

P.S. Dodam że Muzyka Play, Filmy Play, Kalendarz, Mapy itp. jest ale nie da się uruchomić bo trzeba dodać konto google którego nie mogę dodać :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Aleksandra

@lukasz26114 spróbuj zrobić wipe a jak dalej będzie to samo to wipe i przeinstaluj

Samsung Galaxy S II

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Działa, zrobiłem reinstall ROMa i za 4 razem dopiero zadziałało ;)

#edit

1. A wie ktoś może jak zmienic metodę wprowadzania tekstu?

2. I czy jest możliwość pisania jak w Swype? bo znalazłem w opcjach klawiatury pisanie gestami ale nie działa :(

Edytowane przez lukasz26114

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi