Skocz do zawartości
nemcio

ROM [ROM][5.1.1_r26][OPTIMIZED][i9100]RESURRECTION REMIX[5.5.9][GCC-4.9][UBER][-O3]

Rekomendowane odpowiedzi

Jak u was sprawuje się bateria na tym romie? Zakupiłem baterię nówkę samsunga i na ekranie wytrzymała 1,5h. Mam cały czas włączone Google Now i lokalizację.
    Dodam jeszcze, że posiadam zainstalowane ok. 60 aplikacji  i do tego 11 modułów xposed. Greenify oczywiście zainstalowane.
    Mógłby się ktoś wypowiedzieć, przy jakiej konfiguracji, jak się sprawuje bateria?

Edytowane przez Tracer97

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    redra

Na CM12.1 max 2.5h (na wyświetlaczu) i na tym romie to samo a mam dwa sgs2 jeden z CM12.1 a drugi właśnie z tym (baterie oryginalne z 2013r)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I czym nagrywać filmy w Full HD? Aparat stock nie nagrywa, Cinema fv-5 też, Aparat z fixa też łapie zwiechy. To jest tak jakby co drugi filmik zapisywało. Nagrałem 4 sekundy na próbę - zapisało. Nagrałem więc 3 min - klikam stop.. Zwiecha. "aplikacja aparat nie odpowiada". Po tym muszę zrobić reboot żeby móc korzystać z aparatu. Jestem na tym romie od kitkata. Zaczęły się problemy od pierwszych wersji LP ale trwają do teraz. Jak to jest, że wszystkim działa a mi nie? Dodam jeszcze, że zapisuje w pamięci wewnętrznej.
    Pomocy!
    PS. Poleci ktoś jakiś rom "Stable" oparty o LP? Jeśli nie stable to może chociaż ze statusem "Official"

post-213400-0-31822300-1440876386_thumb.pngpost-213400-0-54038000-1440876395_thumb.pngpost-213400-0-10928500-1440876406_thumb.png

Edytowane przez AALEKSANDRA
    Spoiler!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pietr
    PS. Poleci ktoś jakiś rom "Stable" oparty o LP? Jeśli nie stable to może chociaż ze statusem "Official"

Oficjalny CM12.1? Ja nie mam żadnych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam
    Zainstalowałem rom z androidem 5 (5.1) i gdy podłączam kablem telefon (jako urządzenie multimedialne) do PC nie wczytuje mi telefonu.
    Jest charakterystyczny dźwięk że został podpięty, sterownik się instaluje ale po jakimś czasie wyskakuje że nie może go zainstalować.
    Próbując zainstalować ręcznie sterownik otrzymuje komunikat że sterownik jest aktualny.
    Gdy przestawię telefon na opcje pamięci masowej to normalnie wczytuje mi kartę i pamięć telefonu.
    Jak rozwiązać ten problem ?

Telefon Galaxy S2, rom: resurrection remix 5.1.1

Edycja:
    Gdy ktoś do mnie dzwoni ekran włącza się dopiero po kilku sekundach, da radę przestawić to żeby się od razu włączał ?

Edytowane przez araziel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest już wersja 5.5.5.

Ależ ciężki jest ten rom, siedzę na nim od czerwca i chyba pora się pożegnać, tel czasami aż parzy, ciągłe zwiechy. Na stock-kernelu, bez żadnych wspomagaczy podtrzymywania baterii ładowałem 9 godzin po to żeby wytrzymał 5. A niej daj boże żeby ktoś zadzwonił podczas przeglądania internetu bądz oglądania filmów na yt. Przez ten rom stłukłem szybkę... "nie wytrzymałem" :)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Edit:

Aha, nie działa Xposed, "libdvm.so not found"

Edytowane przez pawcionwd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadzam się z waszą opinią. Resurrection jest zbyt przeładowany jak na S2. Przesiadłem się na CM12.1 official i jest dobrze, codzień aktualizuje przez cyandelta i śmiga.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adagio

@@Tracer97

CyanDelta Ci działa? Ja pamiętam, że jak spróbowałem to nie działało aktualizacja przez to na CM12.1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi