Skocz do zawartości
Psx1972

pęknięty wyświetlacz- jak sterować telefonem

Rekomendowane odpowiedzi

dzień dobry

od razu zaznaczę, że nie wiem jaki nadać tytuł mojemu problemowi i już mówię o co chodzi

problem polega na tym upadł mi telefon i ku mojemu zdziwieniu pękł wyświetlacz (po raz pierwszy O.o)

i teraz będę czekał z tydzień do trzech na nowy i w tym czasie chciałbym zrobić kopie zapasową swoich rzeczy na telefonie (kontakty aplikacje dane...)

i jak posterować telefonem bez użycia ekranu? sterować później mogę programem team viewer ale przycisk "pozwól" jest w miejscu ekranu który już nie działa :( (wiem moglbym podłączyć myszke przez usb ale chwilowo nie posiadam złączki :/ najłatwiejsza opcja chwilowo odpada )

i w jaki sposób najłatwiej mógł bym zrobić kopie zapasową? najlepiej w chmurze, automatycznie tak "all in one"? czy jest taka opcja? to tak na zapas w razie gdyby coś z ekranem poszło bardzo nie tak i żebym mógł to odzyskać w razie czego

z góry dziękuje i liczę na pomoc ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Inew V3 na Androidzie

ale Buksar nie wiem czy model telefonu ma jakieś znaczenie w moim problemie

jest jakiś sposób w jaki mogę "użyć" telefonu bez dotyku?

Edytowane przez Psx1972

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

koledzy? ktoś coś wie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Buksar

Pytam bo możesz zrobić backup poprzez oprogramowanie na PC dedykowany do twojego do twojego telefonu.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    GeoHot

Wszystko wymaga raczej potwierdzenia na ekranie telefonu np Airdroid. A przypadkiem debugowanie miałeś włączone?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Buksar

Jeśli wcześniej połączył swoje urządzenie to nic nie musi potwierdzać. Przynajmniej w niektórych telefonach. Nie wiem jak jest z jego...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moborobo potrafi zrobić kopię wszystkiego ale głowy nie dam uciac czy potrzebował za pierwszym razem debugowanie USB i zezwolenie na połączenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

właśnie z debuowaniem jest taki ból że miałem włączone ale coś sprawdzałem i przypadkiem wyaczyłem (jak pisałem działa górny trójkąt ekrany około 20% nie wiem jak wam lepiej to opisać)

a żeby włączyć potrzebuje potwierdzić kodem blokady ekranu... i jestem w ciemnej...

ale ostatnio w media zobaczyłem klawiature z pokrowcem do 7 calowego tableta i w sumie to kosztuje z 20 zł

tylko pytanie czy strzałkami na klawiaturze i enterem bedę mógł wybrać opcje czy to w moim team viever żey potwiedzić połączenie? czy ogólnie da sie sterować telefonem

w media na szybko podłączyłęm mój stary desire x i tu działało tylko nie miałem jak sprawdzić reszty

czy jest ktoś kto dysponuje taką klawiaturą i telefonem i poświeci 10 minut żeby zobaczyć dla mnie jak to działa z teamiewer? (czy bedzie można wybrać to moja upragnione "potwierdź")

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi