Skocz do zawartości
martinb33

LG G3s- Pytania przed zakupem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Planuje zakup LG G3s i chodzi mi o jego "bebechy", czy jest to sprzęt na którym bez problemu działają wszystkie wymagające gry i aplikacje?? i Czy za jakiś czas będzie sprzętowo dawał rade. Bo wiadomo że na tą chwile jest to półkowy średniak jednak nie chce się wsadzić na minę i za rok mieć przestarzały, nie radzący sobie z połową aplikacji sprzęt. W skrócie czy ten zestaw ma jakąś przyszłość?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    brzytew

No cóż cudów raczej nie będzie bo układ z tego telefonu jest w telefonach za 550 zł. W ogóle ten model to odgrzewany kotlet lg G2mini. Aplikacje powinny dawać rade gry tez ale nie na full detalach. Za rok proponuję sprzedać i dołożyć do telefonów typu lg g2, xperia z1. Lub juz teraz kupić s3lte gdzie do gier jest lepsza grafika. Chociaż wątpię żeby przez dwa lata większość aplikacji miała nie wiadomo jakie wymagania. Bo developerom zależy żeby jak najwięcej ludzi kupiło ich produkt. Stąd najwięcej aplikacji i gier jest mało wymagających.

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie przeszkadzało by mi to wszystko, gdyby nie jego cena, tak jak powiedziałeś ten sam układ można znaleść w tańszych sprzętach. Ale na dzień dzisiejszy radzi sobie z wymagającymi grami?

Kurde czemu LG nie wpadło na pomysł zrobienia pomniejszonej wersji flagowca ale z niewiele gorszymi parametrami. Dla mnie LG G3s był by idealnym tel gdyby był tam ciut lepszy procek, a tak mamy pomniejszoną kopie G3 z kiepskimi podzespołami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    brzytew

Jedynie z GTA SA może być problem reszta będzie działać płynnie n bez zacinek raczej.

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jestem zadowolony z G3s, jest lepszy od SGS3. Gry i apki chodza bez zaciny (np. RealRacing3). Jedyny minus to te 8gb pamieci..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

podepnę się pod wątek bo mam 3 pytania:

Odnośnie tej pamięci ile jest rzeczywistej dostępnej pamięci na aplikacje ?

Na stronie operatora jest opis że telefon ma jakieś metaliczne wykończenia czy to prawda czy zwykły plastik który być może leżał koło metalu ?

Oraz jak wygląda w ustawieniach wybór pasma sieci, czy można wyłączyć LTE a włączyć samo 3G/GSM, czy LTE i 3G to jedno ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    TeriMan

Up @@brzytew
    Odgrzewany kotlet, ale podany wykwintnie ze smakiem. Sam wyświetlacz HD rozkłada na łopatki G2 mini (to był podstawowy i główny powód dlaczego wymieniłem G2 mini + dioda powiadomień), nowy interfejs firmy LG rodem z G3.

Up @@martinb33
    Cena nowego LG G3 s, to zaledwie 100 zł więcej niż G2 mini, a L90 nawet nie będę porównywał (okrojona wersja G2 mini).
    Docenisz mały, a wypasiony dodatek czyli czerwona dioda powiadomień o sms/połączeniach/e-mailach itp. której próżno szukać w tych tańszych w/w modelach.

Up @@lukastob
    Można włączyć/wyłączyć co tylko dusza zapragnie: LTE on/off , przejść na pasmo 3G lub tylko GSM.
    Metaliczne wykończenie to tylko ramka między ekranem, a tyłem obudowy (pomiędzy nimi taka mini rameczka), a tak plastik udający metal szczotkowany.

Edytowane przez ArEk335
    Nie cytujemy całego poprzedzającego posta,tylko piszemy @up

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok, a jak sie ma sprawa z rzeczywista pamiecią na aplikacje? Tez jest jak w g2mini ze niby 8gb a do dyspozycji ok 4gb?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie tak jak piszesz, coś koło 4 jest dostępne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poważnie zastanawiam się nad zakupem tego modelu. Mam możliwość "wyciągnąć" go z T-mobile za 349PLN plus 240PLN dodatku do abonamentu ( różnica 10PLN w wersji z tel. i bez tel. razy 24m). Jakby na to nie patrzeć niezła opcja w stosunku do zakupu w sklepie (~999PLN).
    I tutaj pojawia się niezły klops, bo mam jeszcze możliwość wybrać LG G2 mini. Który z nich będzie miał większą wydajność w grach? Na papierze wynika, że starszy model no ale to tylko na papierze :/

@@edit
    Dobrze, że poszukałem tych testów:

Z tego filmiku wynika, że jednak G3S ma lepszy wynik ogólny. Czy to się jakoś przełoży na płynność gier?

Edytowane przez ArEk335
    Zdjęcia i filmy umieszczamy w Spoiler

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi