Skocz do zawartości
martinb33

LG G3s- Pytania przed zakupem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie ile trzyma bateria w tym g3s ? Bo podobno g2 mini trzyma dłużej co jest dziwne bo ma mniejsza pojemność.. Warto doplacic 100 zł do g3s czy wziąć g2 mini ??

[Dodano: 10.08.2015 - 11:57]

I jeszcze w którym aparat jest lepszy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ArEk335

@@alexa00

Bateria w G3s wytrzymuje 2 lub max 3dni normalnego użytkowania.

I moim zdaniem warto dopłacić 100zł do G3s dlaczego?

Ponieważ G3s ma ekran 5cali w rozdzielczości HD.

Dodatkowo ma jeszcze diodę powiadomień oraz laserowy autofocus oraz baterię 2540mAh ale mimo większej baterii od G2 mini o 100mAh to w G3s masz większy ekran 5.0cala vs 4.7cala oraz diodę powiadomień więc praktycznie z baterią wyjdzie na to samo co G2 mini.

Na twoim miejscu nie zastanawiałbym się wiele i dopłacił 100zł i brałbym mimo wszystko G3s.

Sam użytkuje G2 mini i szczerze powiedziawszy troszkę brakuje mi diody powiadomień.

G3s jest moim zdaniem takim powiewem świeżości z wyglądu jak duży LG G3(chodzi mi o nowy design LG) bardzo korzystnie i ładnie wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak z aparatem? Gdzie lepszy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ArEk335

Aparaty są takiej samej jakości tylko G3s ma dodatkowo właśnie ten laserowy autofocus.

Reszta podzespołów takich jak procesor gpu ram itd. jest taka poza większym ekranem w HD i diodą powiadomień w G3s.

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chciałam zapytac ile rzeczywiscie trzyma bateria w tym tele jesli wysyla sie smsy i czasem przejrzy Fb czy snapchata i czy ekran jest wytrzymaly ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ArEk335

@@martie.isabell13

Każdy używa telefonu inaczej do innych rzeczy i aplikacji ale jeśli będziesz używał telefonu tylko do tego co wyżej wymieniłeś to wytrzyma spokojnie 3 dni użytkowania,co do ekranu to ekran jak w każdym innym telefonie jeżeli nie będziesz dbał to go porysujesz bez folii lub szkła a jak Ci spadnie na beton to w jak każdym telefonie pęknie jak pajęczyna dlatego najlepiej używać szkła na ekran ochroni przed porysowaniem i przed ewentualnym upadkiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie polecam nikomu tego telefonu lepiej dolozyc te 200 zl i kupic porządny sprzęt. Ten telefon nawet podczas używania lekkich apek zachowuje sie jak próchno typu manta czy prestigio za 100 zl...

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hakazi

@martie.isabell13
    Jakbyś poczytała trochę to byś wiedziała że na androidzie 5.0.2 telefon działa kiepsko,wystarczy wgrać kernel i telefon chodzi o niebo lepiej lub wgrać mu androida 4.4.
    A na pewno telefon nie chodzi jak manta czy cuś za 100zł.
    Następnym razem poczytaj a później wystawiaj opinie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Okey. Ale jakoś moja kolezanka ma 5.0.2 na telefonie alcatel i jej sie nic nie zacina a dodatkowo obciąża go grami itp.

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hakazi

Miałem kiedyś Alcatela idol(6030x)z systemem 4.1 i telefon w porównaniu do innych z tą wersją androida działał bardzo dobrze,zero przycięć,zamykania aplikacji itp.
    Moim zdaniem Alcatel bardzo dobrze dopracowywuje swoje softy.
    Na przykład samsungi mają touchwizz i wielu narzeka bo przez to się zacinają,podobnie jak LG na 5.0.2.
    Najlepiej wgraj android 4.4 i telefon odżyje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi