Skocz do zawartości
martinb33

LG G3s- Pytania przed zakupem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym przesiąść się na LG G3S z Honora 4C, ostatnio jakoś przestałem być fanem technologii i mimo że Honor dużo lepszy to G3S by mi w zupełności wystarczył ;) W związku z czym mam kilka pytań:

1. Jak wygląda sprawa custom romów? Widzę że jest nawet sporo do tego modelu, aczkolwiek po moich przygodach z S2, S3 Neo jakoś mnie odrzuciło od custom romów, praktycznie w każdym bateria szybko się rozładowywała mimo ogarnięcia tych wszystkich lokalizacji, usług google'a itp. Jak wygląda sprawa trzymania baterii na G3S na custom romach?

2. Stock lollipop. Miałem L90 swego czasu i tam była istna kaszana na tym oficjalnym lollipopie, bateria słabo trzymała. Jak jest w tym modelu? Ile schodzi baterii w nocy?

3. Ile czasu trwa całkowite naładowanie baterii? Czy miewacie jakieś problemy z działaniem portu USB? (że na przykład przestaje w pewnym momencie ładować i trzeba wyjąć kabel i włożyć jeszcze raz- miałem tak na L90)

4. Aparat. Jak wypada w porównaniu z np. Galaxy S3?

Dodam jeszcze że nie jestem wymagającym użytkownikiem, ba ostatnio nawet nie dodaję konta google'a bo z czego chcę to korzystam w przeglądarce i mi wystarcza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    themref

Hej. No G3s wiadomo jakas rakieta nie jest, ale ja jestem zadowolony z niego, wystarcza do codziennego użytkowania, nawet ciut bardziej wymagajacego. A co do pytan to:

1. Custom romow jest coraz wiecej od CMa z Lollipopem zaczynajac a na AOKP czy RR z Marshmallowem konczac. Bateria mi trzyma lepiej na custom romach niz na stockowym (No RR jest wyjatkiem) komus jak czytalem to na AOKP trzymala 2 dni, co jest dosc dobrym wynikiem.

2. Stock lollipopa to porazka, nie ma sensu sie w niego bawic, chcesz nowszego androida niz KitKat to instaluj custom romy.

3. Ja zostawiam na noc zawsze i rano mam caly naladowany, ale chyba 2h wystarcza do pelnego naladowania, jesli nie mniej. Brak problemow z portem u mnie.

4. Aparat przedni jest znacznie gorszy. Tylni wg mnie lepszy jest w G3s. Moja dziewczyna ma S3 Neo to moze uda mi sie zrobic jakies porownanie dla Ciebie. Ale to jakos w srode dopiero pewnie.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@themref Dzięki za odpowiedź, super by było z tym porównaniem do S3 Neo :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiedzcie mi czy opłaca się brać ten telefon w mixie Playa. Cena telefonu to 79zł przy 24 doładowaniach za 30zł (no limit do play 100min do reszty i no limit sms oraz 1gb neta) Generalnie używać go będzie dziewczyna bez specjalnych wymogów (Facebook, Mesenger net itp).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Zainteresowałem się kupnem używanego smartfona LG G3 S.

Z telefonu będę dzwonił, smsował i korzystał z internetu dość często, żadnych gier, nie będę tam instalował wielu aplikacji.

Po zakupie zainstalowałbym CyanogenModa 13.

Czy z telefonu będzie można w miarę komfortowo i płynnie przeglądać internet, bez żadnych przycięć itp., zarówno wersje stron mobilnych jak i komputerowych? Jaka jest Wasza opinia na ten temat? Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

@up

Cm 13 chodzi bardzo dobrze, za nic w świecie stockowy kk lub lp nie może zostać na "esce". Kwestia baterii, 2540mAh, ale u mnie trzyma bardzo słabiutko, a na cm wyjątkowo cienko. Jeszcze jest kwestia tego jak był użytkowany przez poprzednika

Edytowane przez mvteoxd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    woyti

witam użytkowników LG G3S

mam pytanie...ile pamięci pozostaje dla użytkownika z 8GB?

LG G2 mini na Lollipop dla użytkownika zostawia 3GB?

pozdrawiam

Edytowane przez woyti

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

4,6 z tego co pamiętam jest na stocku.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi