Skocz do zawartości
martinb33

LG G3s- Pytania przed zakupem

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak piszemy. Wszędzie jest super ale w GTA SA jest słabo... na g3s dostaniesz za******y wyświetlacz HD. który moim zdaniem jest lepszy niż w SGS4 ;) a przez to że to nowy telefon gry będą jeszcze zoptymalizowane pod jego kątem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    TeriMan
    Jakby na to nie patrzeć niezła opcja w stosunku do zakupu w sklepie (~999PLN).

Jakie tam 999 zł :) 699 zł nówka na Allegro bez simlocka prostu z salonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Up @@TeriMan
    Przejrzałem te "nówki" z alledrogo.pl ... wszystkie z Orange :zartujesz: Totalna dyskwalifikacja. Nie może być już gorzej. Obecnie mam Sony Xperia P z Orange i jest wszystko po blokowane. Nawet nie pisze o durnym SimLocku (swoją drogą PO CO IM TO?) ale mam na myśli blokady flashboot-a lub bootloadera. Nie można tej blokady zdjąć w żaden sposób, nawet serwis Sony umywa od tego ręce. Żadnych modów nie wrzucisz na taki telefon.
    Nie wiem czy takie same "prezenty" wrzucili do LG. Na wszelki wypadek wole nie sprawdzać na własnej skórze. Tak się zraziłem do Orange, że nie przedłużyłem u nich już żadnej umowy a te co mogłem to zerwałem. Nie będę się teraz pakował w telefon z ich modyfikacjami. Na moje pytanie PO CO TO ZROBILI otrzymałem odpowiedź z infolinii "Bo mogliśmy" i jak chcę się pozbyć Simlocka to za "jedyne" 77 zł wyślą mi kod.

Edytowane przez ArEk335
    Nie cytujemy całego poprzedzającego posta,tylko piszemy @up

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem P z orange i nie było problemów żeby flashować na nią np Honami Monwoolkera czy Enigme, ale bootloadera się nie ruszy ani nic... :C

Jak na razie G3s modyfikuje delikatnie (niestety też jest z Orange) ale brand mi nie przeszkadza, fakt te SimLocki u nich to 1000 lat za murzynami. (w jakiejś innej sieci jest coś takiego jak SimLock w ogóle?) Jak na razie G3s od Orange nic nie ogranicza :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Puki co nie widzę żadnych modów na G3S więc de facto nie wiadomo, czy twój egzemplarz nie jest w jakiś "magiczny" sposób zablokowany. Oby nie był, naprawdę Ci tego życzę. Bardzo chciałem na moja SXP wrzucić jakiegoś CM ale nie dało rady. Chodzą tylko ROM-y bez modyfikowanego jądra. Mimo wszystko będę wystrzegał się Orange jak tylko się da ;) wiesz jak to jest, strzeżonego strzegą :)

PS. Ciekawostka, moja stara wysłużona Xperia P w Antutu wyciska prawie 11k pkt O_o

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam z Orange i wystarczyło wgrać nowy soft i już śladu po brandzie nie ma, root też poszedł w minutę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po lekturze tego tematu: http://forum.android.com.pl/f1657/lg-g3-s-simlock-orange-486272/

kompletnie już odpuściłem sobie Orange. Jak tam wasze liczniki kodów? Sam brand mi nie straszny natomiast simlock już kompletnie mnie nie urządza, przeszedłem do Plusa. Jeśli okaże się, że kodem z allegro nie da się, bo Orange cwanie zablokował licznik kodów to trzeba do ceny telefonu dodać jeszcze koszty serwisu.

Kompletny bezsens.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    TeriMan
    Przejrzałem te "nówki" z alledrogo.pl ... wszystkie z Orange Totalna dyskwalifikacja.

To, ze w tej chwili nie ma (weekend), nie znaczy ze w ogóle nie ma. Sam kupiłem 14 stycznia za 699 zł, który był w tym samym dniu wzięty z salonu + pełna dokumentacja. Musisz kilka dni polować i zapewniam Cię, że w super cenie kupisz z PLAY, PLUS lub T-Mobile nówki. Bardzo popularny jest i ma branie, dlatego musisz trochę po czaić się na niego. Często bez łaski są po 750 zł, ale cierpliwości. Orange odpada, bo od grudnia wszystkie są po blokowane i kodami simlocka nie zdejmiesz.

EDIT:

Przykładowa aukcja dla niecierpliwych za 750 zł nówka bez simlocka z 30.01.2015 PLUS

:arrow:LG G3 S 8GB Fabrycznie Nowa (5044040742) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Edytowane przez TeriMan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jak moj G3S jest z Orange i kupiony był w Listopadzie to da go radę odblokować kodem z Allegro ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    TeriMan

Tego nawet sam Orange Ci nie powie :) dowiesz się dopiero jak będziesz miał kod (20 zł w plecy, albo i nie).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi