Skocz do zawartości
martinb33

LG G3s- Pytania przed zakupem

Rekomendowane odpowiedzi

Up @@kafar90

To ostatnie pokazuje nie tylko otwarte aplikacje, ale również te ostatnio używane. Musisz sprawdzić na kilku aplikacji jak one reagują na przycisk wstecz (czy zapamiętają co robiłeś, albo zapytają czy na pewno chcesz wyjść)

Po unroocie gwaracja wraca.

Edytowane przez ArEk335
    Nie cytujemy całego poprzedzającego posta,tylko piszemy @up

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No na przyklad chce wyjsc z chrome to sie cofam ciagle w przegladanych stronach, musze wcisnac home i wtedy usunac z otwartych aplikacji, a aplikacje nie pytaja mnie czy napewno chce wyjsc, troche bez sensu to.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Up @@kafar90

Możesz zamknąć kartę i wtedy wyjdziesz bez problemu.

Edytowane przez ArEk335

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Takie pytanko. Jak wygląda sprawa z RAMem w tym modelu? Starcza ten 1GB? Jak z multitaskingiem? Ile ramu jest wolne? Jak telefon wygląda na co dzień? Jednymi słowy warto kupić?

Edytowane przez KoroniarzCK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Up @@Svenson Kutavson

No właśnie nie mam takiej opcji żeby zamknąć kartę, no i jak chodzi o inne aplikacje to też nie pyta czy je zamknąć, tylko tak jakby minimalizuje. To tak ma być czy to ja mam tylko taki problem, albo coś jest przestawione?

KoroniarzCK, ja mam około 650mb zajęte, brand play, nie jestem jakimś power userem i dopiero poznaje ten telefon, ale nie zauważyłem jakiś zawiech, czasami coś tam poklatkuje lekko, w codziennym użytkowaniu spisuje się bardzo dobrze chociaż nie mam porównania z jakimiś konkretnymi androidami;)

Edytowane przez ArEk335
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Jak dodajesz nową kartę to możesz też zamykać karty. A czy aplikacja pyta czy ją zamknąć to już zależy od aplikacji...

Ponawiam pytanie odnoście wydajności w grach, lg g3s odpali nfs mw, fife czy real racing bez ścinek?

Edytowane przez Szynku
    Nie cytujemy całego poprzedniego posta

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Real Racing i Asphalt 8 Airborn działają bardzo fajnie. Fify ani NFS nie miałem więc nie wiem.

Edytowane przez Szynku
    Nie cytujemy całego poprzedniego posta

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Up @@Svenson Kutavson

To może ja czegoś nie rozumiem, żadna aplikacja nie pyta mnie o zamknięcie, a przycisk wstecz działa jak home przenosi aplikacje do aplikacji działających w tle nie wyłącza ich. Tak ma być, ten telefon tak ma czy mój ma coś popsute? Czy w androidzie tak się wychodzi z aplikacji w androidzie, że wciskasz home i potem usuwasz z działających w tle?

Edytowane przez ArEk335

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ściągnij grę plague inc albo subway surfers, one na pewno pyta o zamknięcie jak wciśniesz przycisk wstecz, nie wszystkie apki to robią. 

Naciskając przycisk home nie wychodzisz z apki tylko ją minimaluzujesz, możesz ją zamknąć z listy aplikacji ostatnio otwartych (w tym zminimalizowane, ale pokazuje również zamkięte aplikacje) ale szkoda na to czasu.

Naciskając przycisk wstecz, apka zamyka się, nawet jeśli nie pyta się czy na pewno chcesz ją zamknąć. Przed chwilą sprawdziłem w moim samsungu, home = aplikacja aktywna, wstecz = zamknięta, ale nadal jest w liście ostatnio otwartych apek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra niech tak bedzie, dam juz temu spokoj. Dzięki za wszystkie odpowiedzi. Teraz zrobie tylko roota i bedzie lepiej bez tych dziwnych aplikacji. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi