Skocz do zawartości
martinb33

LG G3s- Pytania przed zakupem

Rekomendowane odpowiedzi

arekg

Jak myślicie, czy oplaca sie G3s brac w play za 480zl (taka konfiguracja doladowan mi odpowiada, wiem ze mozna by sobie za 1zl wziac) jak na jego mozliwosci. Czy moze lepiej w tej cenie wziac HTC 610 lub xperie M2, albo jakis inny model do 600 zl nie koniecznie od operatora

Edytowane przez arekg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    montex

610 i M2, M2aqua mają gorsze ekrany, szczególnie M2 (tft). W tej cenie możesz upolować jeszcze Moto G 2014, lub tańszy z gorszym ekranem (porównywalnym jak 610) to LG L90/G2mini.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć. Aktualnie jestem posiadaczem Samsunga galaxy S3 GT-i9300 z cyanogenmodem 12 i umowa w orange mi się kończy więc mam taki plan. Przenieść numer do play, wziąć elastyczny mix za 50zł + LG G3s za 159zł a swój sgs3 sprzedać za 500/600zł. Myślicie, że warto? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    TeriMan

Jasne, że warto :-) tym bardzie, że kawestia tygodni (29 maja w PLAY) jak będziesz miał już na nim lizaka. Wsparcie mamy zerowe, ale i tak dajemy dobrze z nim sobie radę. Za Samsunga używkę tyle nie weźmiesz max 400 zł. Na dzień dobry bateria zmiażdży starego Samsunga, oczywiście po lekkich poprawkach śmieciowych. Co do zdjęć to Twój Samsung robi lepsze, jeśli jesteś fanem pstrykania i zrzucania na PC. Super sprawdza się dioda powiadomień, gdzie możesz ustawić sobie po jakim czasie ma sobie mrugać (u mnie co 2 sek w Light Manager). Warto...

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie widziałem, że mój samsung strasznie staniał ale cóż, telefon z 2012 roku :X 

Czekam na kolejne opinie ;3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sam zakupilem ten telefon dla zony (ja mam lg g3) w play za 1zl i telefon na prawde polecam do codziennego uzytku FB rozmowy i sms.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tysia

Pewnie, że warto. Sama tydzień temu wzięłam w Play :D Trzeba się "aktualizować".

@@TeriMan dobrze Ci napisał. Jeśli smartfon dla Ciebie to coś więcej niż tylko "pstrykacz fotek" to śmiało możesz brać.

Pod tym linkiem jest całkiem fajna recenzja, mi pomogła ;)https://www.youtube.com/watch?v=Qvr411Iz8lA

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siemka.Jak w tym tel sprawuje się gps.Mam obecnie huawei ascend g620s i jest już czwarty raz w serwisie z powodu zrywania połączenia gps.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem jak tam z gps bo telefon mam od kilku dni i dziś tylko dla sprawdzenia chciałem złapać fixa w samochodzie podczas jazdy, w niecałe 15 sekund już gps działał :) A co do zrywania niestety się nie wypowiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    darrr

Ja moge powiedziec ze rewelacja w porownaniu z l9. Fixa zlapal mi nawet w domu. Na automapie nie zrywal polaczenia. Wszystko oczywiscie na samym gps bez uzycia danych

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi