Skocz do zawartości
martinb33

LG G3s- Pytania przed zakupem

Rekomendowane odpowiedzi

@up

Dzięki, a ktoś poleci dobrą folię przeciw odciskom palców?

Edytowane przez niuniek24w
    tniemy cytaty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    montex

3mka matte. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gumiś

Witam, przymierzam się do zakupu g3s i chciałbym od was uzyskać porady.Mam 2 aukcje na oku. 

http://allegro.pl/polski-lg-g3s-titan-d722-nfc-lte-wroclaw-ruska-18-i5311445548.html

http://allegro.pl/nowy-oryginalny-lg-g3-s-titan-8gb-4g-lte-i5328221697.html

W pierwszym niby jest faktura. Mam również możliwość podejść do sklepu osobiście, lecz na co zwrócić uwagę.

druga aukcja to telefon z play. Tak się składa, że mam numer z Play.Jeśli wgram czysty soft od lg to tracę gwarancje ?

Z góry dziękuję za odpowiedzi 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sam kupiłem telefon z podobnej aukcji jak ta druga.Nie ma się czego obawiać ;) Gwarancji też nie stracisz, spokojnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć! Jaka jest jakość dźwięku na słuchawkach? Dźwięk jest płaski czy też słychać bas?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Najwięcej w tej mierze zależy od słuchawek. Im lepsza marka tym staranniej jest to dobrane. Ja dla - przykładu -do swojej L9 kupiłem w ,,sklepie nie dla idiotów'' słuchaweczki dokanałowe f-my KOSS....i życie stało się przyjemniejsze      :icon banan:

Edytowane przez montezuma

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Słuchawki mam dokanałowe, grające basowo, mojego starego Samsunga galaxy gio odmieniły całowicie jeżeli chodzi o muzykę :)
    Zastanawiam się właśnie nad LG lub Sony Xperia T3, wiem że Soniak gra dobrze ale wielkość mnie przeraża, dlatego szukam alternatywy pod względem dźwięku :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak naprawdę jeśli nie jest się zagorzałym słuchaczem muzyki to nie odczuje się większej różnicy w graniu każdego telefonu. Dużo też dają dobre słuchawki, nie wystarczy mieć super grającego telefonu, gdy ma się słuchawki za 20 zł. Również ważny jest sam program do odtwarzania muzyki, według mnie Poweramp wymiata i warto go kupić. Ja słucham dużo ale nie mam ogromnych wymagań, według mnie G3S jest bardzo dobrym telefonem do słuchania muzyki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak z płynnością na 5.0? Kest ok?

Będę się przenosił z moto g, ze względu na aparat, trochę za mały ekran i pamięć (rozszerzanie przez sd).

Lg pozytywnie mnie zaskoczyło nakładką na tab 8.0, podwzględem nakładki i płynności.

Wysłane z mojego LG-V490

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Up @@PlMichal

Jestem wielkim fanem muzyki aczkolwiek od telefonu nie wymagam cudów. Mam swój sprzęt w domu a telefon ma mi umilić czas podczas podróży. Oczywiście nie może on grać płasko. Cudów nie wymagam no ale wysokie i niskie tony byłby miło słyszalne :)

Edytowane przez ArEk335
    Nie cytujemy całego poprzedzającego posta,tylko piszemy @up

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi