Skocz do zawartości
martinb33

LG G3s- Pytania przed zakupem

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz tak jak mówiłem, aplikacja naprawdę dużo daje, według mnie stockowa wymięka przy takim powerampie :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A powiedz mi, LG nie zamula po jakimś tam czasie użytkowania?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie w ogóle nie zamula :) Wiadomo że miliona rzeczy na nim się robić nie da, ale ja mając włączonego chroma, youtube i smsy spokojnie sobie korzystam i nic mi się nie wyłącza. Oczywiście mam bzika na punkcie oszczędności i wydajności dlatego korzystam z greenify i nie mam też żadnych nieprzydatnych apek na telefonie. Dzięki temu ten telefon jak na swoją cenę jest cudowny.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Planuje zamiane telefonu z xperii t3 na g3s - szukam czegoś mniejszego z androidem 5.0. Akurat jak sprzedam t3 to kupie g3s . Mam dobrą ofertę kupna za 580 w stanie idealnym na gwarancji jeszcze 23 miesiace. Niestety telefon jest z orange i ma simlocka a także branda i tutaj moje pytania

1) czy warto aktualizować do 5.0 ten model ?

2) Czy utrace gwarancje zdjmując simlocka kodem z allegro za 16 zł

3) czy moge zrobic reinstall androida przez pc suite ? W swojej xperii t3, która była brandowana plusem podpiąłem telefon i w pc suite dałem napraw , android sie przeinstalował i brand od razu zniknał no i nie straciłem gwarancji . czy jest taka opcja dla g3s ewentualnie jakaś alternatywa przy której pozdbede sie syfu orange bez utraty gwarancji?

4) jak jest z zasiegiem w tym modelu ? w obecnej t3 , w plusie , centrum Wrocławia mam prawie non stop 1 kreske !

Z góry dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    darrr

Z simlockiem moga byc problemy. Zdarza sie zablokowany licznik prob odblokowania. Moze lepiej za 77 pln niech wlasciciel zakupi ci w orange kod odblokowujacy a jeszcze lepiej niech san odblokuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z aktualizacją do 5.0 to zależy od modelu, jednym wszystko działa drugim coś nie idzie korzystanie z telefonu i muszą wracać do KK

Co do zasięgu, mieszkam na wsi i korzystam z play, ale to nie oznacza że mam problemy z zasięgiem, wręcz przeciwnie jest on bardzo dobry i lepszy niż w poprzednim telefonie marki Sony tak więc najwidoczniej Sony tak ma :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Takie pytanie na szybko, LG G2 mini, czy LG G3 mini?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@ Bezprym

Możesz jakoś bardziej rozwinąć wypowiedź? Czytałem trochę na necie i te telefony różnią się ceną, wielkością wyświetlacza, a reszta właściwie jest taka sama, G2 mini odtwarza FLAC, G3 s nie i jakieś inne większe różnice, nie rzuciły mi się w oczy. Ale przyznaję, że mogłem coś przeoczyć, miałem nie za wiele czasu i tylko pobieżnie sprawdzałem te telefony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odtwrzanie formatów muzyki nie zależy tylko od telefonu ale programu który masz w telefonie, wystarczy że się ściągnie player typu poweramp i wszystkie formaty są odtwarzane. A G3 S jest pod każdym względem lepszy, większy ekran, rozdzielczość, bateria, gęstość pikseli, wydajnośc, to jest telefon w końcu nowszy więc głupotą jest porównywać jeden i drugi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi