Skocz do zawartości
dawid01986

root ROOT za pomocą iRoot. DZIAŁA i NIE PSUJE DOTYKU :)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

proszę o pomoc, poszukuję aktualizacji CUBE_PL_v1.0.9 lub wyższej (byle nie z Play), aby zainstalować to przez SPFT. Skąd pobrać - proszę o link lub adres.

Z góry dziękuję.

Edytowane przez IreneuszC

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ricco

Wszystko spoko mamy cwm ale mam pytanie czy jest ktoś w stanie zrobić paczkę z root-em do instalacji przez recovery?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, jeżeli ktoś dalej ma problem z aktualizacją binarek, znalazłem na to łatwiejszy sposób bez koniecznosci wgrywania cwm jeśli niebyło jeszcze na stronie.

Znalazłem zagraniczny blog który pokazuje jak włatwy sposób zamienić kinguser na supersu dodam ze u mnie ta metoda zadziała.

http://www.w0lfdroid.com/2015/05/How-to-Remove-Replace-KingUser-KingRoot-with-SuperSU.html-> linki do sciągniecia sa na tej stronie.

No i jeszcze opis po polsku jakby ktos nie wiedział:

1. sciagamy plik Replace_Kingroot_With_SuperSU.zip rozpakowujemy go gdzieś na pulpicie np.

2. przenosimy folder mrw na nasza karte sd

3. pobieramy terminal emulator ze sklepu play

4. uruchamiamy przynajemy prawa admnistratora wpisując su i dajemy na allow

5. potem wpisujemy sh /sdcard/mrw/root.sh wykona się jakiś skrypt

6. potem uruchomi nam sie super su które zainastalowalismy wczesniej po instalacji iroota

7. program pyta sie o aktualizacje binarek kilkamy kontunuj i normalnie

8. restart telefonu i powinno działać

PS: na stronie też chyba jest filmik na youtube jak to dokładnie zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Instalacja roota, czy jak to mogę nazwać odbyła się pomyślnie. Po restarcie telefonu otrzymałem Kinguser oraz kilka innych aplikacji. Za pomocą Titanium Backup odinstalowałem mi zbędne aplikacje [od playa] później zrobiłem wipe cache i uruchomiłem telefon. Wszystko jak najbardziej ok, lecz później chciałem skorzystać z SuperSu i mam pewien problem. Zmagam się z nim już od pewnego czasu i nie mam oczekiwanego rezultatu. Gdy próbuję zaktualizować SU binary... wybierając opcję Normalnie po ok. minucie [może pół mniejsza o to] ukazuje mi się komunikat "Instalacja nieudana!". Stosowałem poradnik który podał użytkownik wyżej

Znalazłem zagraniczny blog który pokazuje jak włatwy sposób zamienić kinguser na supersu dodam ze u mnie ta metoda zadziała. http://www.w0lfdroid...th-SuperSU.html->linki do sciągniecia sa na tej stronie. No i jeszcze opis po polsku jakby ktos nie wiedział: 1. sciagamy plik Replace_Kingroot_With_SuperSU.zip rozpakowujemy go gdzieś na pulpicie np. 2. przenosimy folder mrw na nasza karte sd 3. pobieramy terminal emulator ze sklepu play 4. uruchamiamy przynajemy prawa admnistratora wpisując su i dajemy na allow 5. potem wpisujemy sh /sdcard/mrw/root.sh wykona się jakiś skrypt 6. potem uruchomi nam sie super su które zainastalowalismy wczesniej po instalacji iroota 7. program pyta sie o aktualizacje binarek kilkamy kontunuj i normalnie 8. restart telefonu i powinno działać PS: na stronie też chyba jest filmik na youtube jak to dokładnie zrobić.

Tak, również zastosowałem się do poradnika z filmu i efekt jest taki sam.

Proszę o porady!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Musisz w aplikacjach wyłaczyć superuser i kingouser i zatrzymać w ustawianiach wtedy uruchomić ten skrypt jeszcze raz i powinno działać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gerwi

Postępowałem zgodnie z filmikiem i niestety nie wychodzi. Przy wykonywaniu skryptu same ostrzeżenia i nie robi się to co ma się robić . Wyskakuje komunikat:

"WARNING: linker: libvc1dec_sa.ca7.so has text relocations. This is wasting menory and is a security risk. Please fix Faiulure."... :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Mam problem próbuje robić root przez iroot według instrukcji, po podłączeniu program wyszukuje telefon, klikam root, tel włącza i wyłącza się kilka razy, jest napis Rooting now, please wait na komputerze, ale później niestety iroot wyświetla myphone Cube root failed ;/ pomoże ktoś? myphone z playa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

potwierdzam root działa i nic nie uwalił ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi