Skocz do zawartości
dawid01986

root ROOT za pomocą iRoot. DZIAŁA i NIE PSUJE DOTYKU :)

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem czy na 1.0.9 będzie działał root, wersja aplikacji do roota ( ta chińska ) miała właśnie wersje 1.0.8. Nie wiem czy to przypadek ale do puki nie będzie aktualizacji do lolipop lub wnosząca coś naprawdę dużego to zostanę przy moim zrootowanym i szczęśliwym Cube z 1.0.8 z rootem na którym gram w Hearthstone z 30 FPSami, bez roota nie można nawet odpalić aplikacji bo gra działa na urządzeniach od 6 cali ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bambo4

Witam.Działa bez problemu,Cube z 1.0.8.Po instalacji SuperSu można odinstalować "chińczyka".Ufff,w końcu śmieci od Playa poszły won :E

P.s.

Co dziwne po roocie i ściagnięciu Greenify telefon pięknie wchodzi w deep sleep.Wcześniej 90% czasu tel pracował na 1000 mhz.Teraz deep sleep to 60 %.Widocznie jakaś franca non stop pracowała w tle.Ale nie podniecam się,czas pokaże czy to na stałe.

P.s nr2

No i się ze...ło!Po kilkudziesięciu minutach powrót do przeszłości czyli 90% na 1000 mhz.Może ktoś ma na to sposób?

Edytowane przez bambo4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja pierwsze co zrobiłem to rozszerzyłem sobie przełączniki w notyfikacjach ... 4 w rzędzie to optymalny rozmiar, 3 to za mało :( do tego dołożyłem sobie parę przełączników ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bambo4

Przepraszam Kapishi a jak tego dokonałeś (z przełącznikami)?Czy zastosowałeś jakiś zamiennik?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Zainstaluj Xposed.

2. Wejdź w tą apkę, wybiesz framework i kliknij zainstaluj lub uaktualnij ( prawdopodobnie poprosi Cię o to przy uruchomieniu )

3. Zresetuje Ci fona... wejdź w apkę i wejdź w sekcje pobierz i wyszukaj GravityBox [KK] (najlepiej wpisz tylko GravityBox )

4. Kliknij na wyszukaną apkę, przejedź na zakładkę wersja ( przeciągnij palcem w lewo ) i kliknij na instaluj

5. Po instalacji wyjdź do ekranu powitalnego aplikacji Xposed i wybierz z menu "Moduły"

6. Zaptaszkuj pole przy GravityBox i zresetuj telefon

7. Teraz możesz przez to samo menu moduły lub przez szufladę aplikacji uruchomić tą apkę, masz tam pełno opcji dotyczących wyglądu m.i. Ekranu blokady, paska statusu

8. Zmiana ilości ikon jest w "Ustawienia paska statusu" -> "Zarządzanie szybkimi ustawieniami" -> "Ilość kafelków w rzędzie"... Ja jestem przyzwyczajony do 4, do tego możesz w przełącznikach wstawić inne przełączniczki ( nie działa latarka :( ) a nawet skróty do aplikacji.

Aplikacja ta jest po polsku oraz wiele zmian jest widocznych od razu po ustawieniu ( niekiedy trzeba zresetować fona ), jeszcze ustawiłem że jak ciągnę pasek powiadomień po prawej stronie ( na ikonie baterii i zasięgu) to od razu pokazują mi się przełączniki, wiem że można 2 palcami ale wymaga to dwóch rąk

Tak wygląda mój pasek powiadomień

5v7tle.jpg

2qwiqyt.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bambo4

Witam.No i stał się cud po wgraniu GravityBoxa!Telefon od wczoraj ma 85 % czasu w deep sleep,widocznie opcja Uśpienie zadziałała.1040 MHz tylko podczas używania telefonu.

P.s.

Jednak nic z tego,płonne moje nadzieje.Dalej na 1040 MHz stoi jak drut.

Edytowane przez bambo4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ( nie działa latarka )

u mnie działa bez zarzutu ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

racja działa, musiało coś blokować tą funkcję lub jakaś apka wykorzystywała aparat bo po restarcie działa normalnie latarka, dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jestem po wgraniu aktualizacji 1.0.9 i tym sposobem root poszedł gładko. Po roocie wgrałem sobie SuperSU (nie kasując tego chińskiego) i gdy nadałem prawa roota dla SuperSU, to wywaliłem tego chinola. Teraz śmiga aż miło :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie musicie wywalac te dodatkowe apki i chinski programik od roota poniewaz eset w cubie krzyczy non stop ze jest trojan spy.agent costam costam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi