Skocz do zawartości
dawid01986

root ROOT za pomocą iRoot. DZIAŁA i NIE PSUJE DOTYKU :)

Rekomendowane odpowiedzi

szymel00

Tym programem można zrootować większość telefonów opartych o media teki i nie tylko jednak po wszystkim polecam wywalić wszystkie pozostałości z PC oraz z telefonu ;)

Wysłane z Moto X {2014} SEC gen

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    eset w cubie krzyczy non stop ze jest trojan spy.agent costam costam

w telefonie wszystko usunąłem, ale na kompie skanowałem te pliki i Avast Premier2015 nic nie wykrywa!?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mimo wszystko lepiej Chińskie programiki usuwać ;) dla pewnosci

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Banzu

Panowie zrobiłem wg instrukcji i w sumie jak sprawdzic czy super su działa? aplikacje z takim lwem musiałem dezaktywowac bo nie szło usunac smieci z playa tez nie idzie hmm... program napisał ze succes i potem ze przyznał telefonowi uprawnienia root czy cos jest nie tak ?

---------- Post dołączono o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

jeszcze ustawiłem że jak ciągnę pasek powiadomień po prawej stronie ( na ikonie baterii i zasięgu) to od razu pokazują mi się przełączniki, wiem że można 2 palcami ale wymaga to dwóch rąk

Tak wygląda mój pasek powiadomień

5v7tle.jpg

2qwiqyt.jpg

Powied gdzie to ustawiles jestem ciekaw :)? PS. chyba wszystko gra bo xposed i gravity działa :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gravitybox-ustawienia paska statusu-zarzadzanie szybkimi ustawieniami i tam zmieniasz kafelki jak chcesz a co do roota to zainstaluj sobie np root uninstaller i sprawdz czy pousuwa ci apki z play, ogolnie przed dezaktywacja tego chinskiego root powinienes sobie zainstalowac supersu dac zainstalowanie normalne binarek reboot sprawdzenie czy dziala root i wtedy dopiero dezaktywacja i wywalenie chinskiego roota masz dokladnie opisane chyba w drugim czy trzecim poscie na pierwszej stronie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Banzu

Tak zrobiłem śmiga. Zapomnialem ze musze root Explorer zainstalować jest Oki wywaliłem apy z play ;-) działa polecam!

Wysłane z myPhone Cube. Pozdrawiam Banzu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mogę powiedzieć żę po Rootcie, wywaleniu wszystkich apek Playa, zainstalowaniu xposed z gravityboxem i spersonalizowaniu swoich upodobań telefon o dziwo działa dłużej na baterii :) nie robiłem żadnych statystyk ale odczuwalnie na "oko" działa dłużej przynajmniej dla mnie, też macie takie spostrzeżenia??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak panowie uruchomic debugowanie na tym telefonie ? Klikałem w "informacje o telefonie" w wersje androida po czym wyswietlilo mi sie demo kit kata, i tak samo w numer kompilacji po czym wyswietliła mi sie informacja ze jestem programistą mimo to w iRoot wyswietla sie informacja ze opcja debugowania jest wyłączona. Wczesniej uwaliłem dotyk przy rootowaniu, telefon był na gwarancji, czy jest mozeliwe ze mi to wyłączyli na siłe :D?

edit: ok mam już ;)

Edytowane przez despe087

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A nie wiece czy ten sposób działa na wersji 16 GB ? Czy w ogóle jest szansa popsucia telefonu ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

używając tego typu programów przeważnie możliwość uwalenia telefonu jest bliska zeru ... albo wgrasz roota i będzie działać fon albo nie wgrasz i dalej będzie działać :)

Edytowane przez kapishi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi