Skocz do zawartości
tumiszumi

Problem z dźwiękiem przy odtwarzaniu przez słuchawki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam Ace`a od dwóch dni i nie mogę dojść dlaczego w sluchawkach odtwarza dźwięki bardzo cicho mimo ustawienia głośności w opcjach na max.tzn. głośność systemowa i multimediów jest ustawiona na max a mimo to rozmowy,mp3 i filmy odtwarza bardzo cicho.Może ktoś wie o co tu chodzi?Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PLANETA

A te słuchawki co używasz to sprawdzałeś, na innym sprzęcie czy też tak cicho grają , no a wkładaj je do gniazda do końca sprawdż to dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hug

na ACE są problemy z headsetami. nie wszystkie działają prawidłowo. Mój od SPICY nie działa dobrze :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Byłem teraz w sklepie T-mobile i okazało się ,że muszę mieć inne słuchawki.Te od S Monte nie działają prawidłowo na Ace.Muszę kupić nowe.dziękuję za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adaska

Postanowilem nie zakladac nowego tematu tylko zapytac tutaj. Mam taki problem ze dzwiek z sluchawek jest dziwny taki jak by przestrzenny 3D . Slucham muzyki na sluchawkach od galaxy S , i nie ma reguly czy slucham w odtwarzaczu czy w Open fm.;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    SnejX

ten dziwny, przestrzenny dźwięk to właśnie nieodpowiednie słuchawki. Też tak miałem jak próbowałem używać słuchawek od Wave'a.

Kupiłem do Samsunga Ace oryginalne i działają bez problemu. A cena (26 PLN) w punkcie z akcesoriami GSM na "wyspie" w markecie była taka sama jak na Allegro, gdzie trzeba by jeszcze dodać koszt przesyłki, a i przetestować mogłem.

Moje słuchawki to: EHS60ANNBE

Edytowane przez SnejX

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogólnie to tego nie rozumie przecież po to daję się uniwersalne gniazdo słuchawek żeby można było podłączyć każde słuchawki z jackiem 3,5 mm i w pewnym sensie tak jest bo podłączam jakieś słuchawki z sony ericssona działają wyśmienicie tak samo Creative EP-630. Podłączyłem słuchawki z zestawu do Samsunga F480 i działają normalnie... Podłączam słuchawki dla ACE dokładniej model EHS48ES0 i słuchawki zamiast grać to przeraźliwie pierdzą, zniekształcają dźwięk i to nie tylko na telefonie ale także na laptopie, PC, odtwarzaczu MP3 i wieży. Mój problem pewnie leży w słuchawkach ale nie rozumie dlaczego w salonie T-Mobile mówią że od Monte nie działają prawidłowo? Skoro mają jacka to powinny być dobre to tak jakby np. kabel/ładowarka od spicy nie działała prawidłowo na ACE. Jedyne co mi się rzuca w oczy to mikrofon wszystkie słuchawki które testowałem i działały dobrze były bez mikrofonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To wina konstrukcji samych mikrofonów. Jak się podłącza same słuchawki wszystko gra pięknie ale jak się podepnie headsety to już działają różnie. Nie które mają wbudowane ograniczenia głośności i przez to grają tak różnie na różnych sprzętach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    LukeSw

A to wszystko przez to, że są różne rodzaje złączy jack 3,5 mm: mono/stereo, (a)symetryczne, do tego różny sposób obsługi mikrofonu i dodatkowych przycisków.

Dla Galaxy Ace dedykowane słuchawki to Samsung EHS60 (tak mi odpisał Samsung), EHS48 nie będą działały poprawnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dla Galaxy Ace dedykowane słuchawki to Samsung EHS60 (tak mi odpisał Samsung), EHS48 nie będą działały poprawnie.

Mi odpisali

Modele które są kompatybilne z telefonem GT-S5830:

EHS60ANNBECSTD

EHS60ANNWECSTD

EHS62ASNWECSTD

EHS62ASNPECSTD

EHS62ASNKECSTD

EHS63ASNBECSTD

EHS71ASNSECSTD

Tyle że kupno któregoś z tych zestawów graniczy z cudem w moim mieście nie znalazłem żadnego z wyżej wymienionych ale na allegro można spokojnie kupić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi