Skocz do zawartości
dr.bobaz

SensEVolutioN v3.0 (21-02-12)

Rekomendowane odpowiedzi

I jest pierwszy bug, jak się wybierze opcję wyłącz to przechodzi w stan uśpienia a nie wyłącza telefonu całkowicie.. mi to generalnie nie przeszkadza ale jakby co ;)

No chyba że gdzieś to w opcjach się wyłącza (jakiś fast boot czy coś takiego mi się po głowię kolebie ;) ).

:arrow:Ustawienia:arrow:Zasilanie:arrow:Szybkie uruchomienie

Jak odznaczysz tą opcje telefon powinien wyłączyć się normalnie

Edytowane przez malpa409

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marcinb24

Co do baterii to na wersji v09, po 2 dniach mogę powiedzieć że jest lepiej niż na stokowycm froyo 2.29, pod koniec dnia miałem pustą baterię a teraz mam trochę mniej niż połowa. Odczuwam poprawę na plus, co prawda dużo używam telefonu więc i tak codziennie ładuje ale widzę że wskaźnik pokazuje więcej.

-----

na wersji v09 i v11 mam dziwnie z dzwonkami że jak zmieniłem sobie na "innovation" dzwonek a notyfikację na color, to sam dzwonek zmienił mi się potem na "Quaietly brillian" a dzwonek smsa też na jakiś inny, nawet profilu dzwiękowym już zmieniłem sam zmienia mi dzwonek.

Edytowane przez marcinb24

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wgrałem dzisiaj wersję 1.1 i pomimo zastosowanego "optimized Apks" mam wrażenie, że wersja 0.9 była mimo wszystko szybsza i bardziej responsywna.

OT. Między wersją 0.9 a 1.1 zdążyłem wgrać jeszcze miui, a teraz znów powrót do najlepszego moim zdaniem romu z serii GingerVillain :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po kilku dniach mogę coś więcej napisać, bateria coś koło 36 do 40 godzin przy dość intensywnym korzystaniu z netu po 3G. Dość sporą ilość telefonów oraz sms...

Ale są i bugi... przeglądarka źle skaluje obrazki zamieszczone ma WWW, rozciąga je strasznie.

Tapnięte z Deski ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marcinb24

Przestał mi odwarzać filmy rmvb RockPlayer 1.0.31, po wrzuceniu najnowszego 1.72 działają ale widzę tendencję do przycinki losowo co pare cekund z 24fps do 20fps (obiawia się lekkim czkaniem płynności - minus wzgledem froyo). Do tego teledyski w flv teraz mi sie rozjezdzaja- dzwiek do obrazu(obraz tez sie przycina lekko), nawet na innych odtwarzaczach, qqplayet, vplayet... Czy to za wolna karta (ext+fat) czy rom czy gingerbred tak ma? Na frojo wszystko szlo idealnie plynnie i zsynchronizowane

Edytowane przez marcinb24

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xey

Świetny rom, wszystko działa jak należy, bardzo szybki i stabilny. Bateria wydaje się również w porządku, bez "wycieków". Działam na a2sd z partycja 800mb.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pojawiła się wersja 1.2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

no to lecim z upgrade ;)

no to poleciałem... boot loop na logo HTC (upgrade wykonałem tak jak poprzednio z wipe DALVIK i CACHE tylko), wracam do 1.1

Edytowane przez djmarynarz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wychodzi na to, że co druga wersja jest użyteczna ;) trzeba czekać na v.1.3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    londo4
    Napisano (edytowane)

mam 1.2 ale z full wipe, chodzi jak żyleta - nie wiem o co wam chodzi

w tej wersji sa jakies zmiany w skrypatch i tak na "kupe" sie nie da zainstalować

Edytowane przez londo4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi