Skocz do zawartości
GGienek

Czy są jakieś modyfikacje ?

Rekomendowane odpowiedzi

GGienek

Witam, widzę, że pustki na forum o tym modelu. Czy są jakieś custom romy ? CM ? Najlepiej o wyglądzie androida L. A co do Lollipopa.. to czy wyjdzie aktualizacja ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    GGienek

Znalazłem to na kilku innych podobnych stronach. np Upgrade/Update Lg L Bello to 5.0 Lollipop

i nie wiem czy to nie jest ściema .. nie znalazłem nic o tym na żadnym forum, nawet na xda .. Czy ktoś jest w stanie to zweryfikować ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam ten telefon. Pisza ze przepisane z xda a na xda nie ma nawet o tym wzmianki wiec to sciema... Mozna go zrootowac i xpoosed wgrac i tam troche go ulepszyc tweakami tyle na dzien dzisiejszy.. Podejzewam tez ze nigdy sie nie doczekamy aktualizacji do andka 5.0 jak dojdzie do 4.4.4 to bedzie swieto... Telefon ogolnie ok. Tylko na sluchawkach cichy... ogolnie bardzo okrojona wersja tylko ma wiecej apek i pare zeczy wiecej w ustawieniach od L60 (no i wiekszy wyswietlacz) To by bylo na tyle. Mysle ze nawet cena (mowia ze za ta cene jest dosc dobry) jest za wysoka jak na dzisiejsze standarny. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzis pojawila sie aktualizacja ale wyskakuje blad wiec cos nie teges...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    delira

Cześć, zastanawiam się czy na nasze urządzenie jest możliwość zainstalowania któregoś z cyanogenmodów bo nigdzie nic nie znalazlem. Wczesniej mialem galaxy ace 2 z cyanogenmodem ale do tamtego telefonu bylo wieksze wsparcie oraz w modyfikacje dawno sie nie bawilem i poprostu nie pamietam jak to jest z tym cyanem i czy potrzeba jakiegos clockwork moda czy nie (tak, wiem ze nie ma dla bello). Widzialem natomiast ze na stronie cyanogenmoda mozna pobrac automatyczny downloader odpowiedniej wersji. Ktoś z was tego próbował?

Piszcie wszystko co wiecie ;)

Edytowane przez delira

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mediatek nie daje sterów do procka i dla tego nie ma custom romów...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi