Skocz do zawartości
Memento Mori

Moi rozmówcy skarzą się na kiepską jakość dźwięku.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 3g s od prawie tydzień od 2-3 dni moi rozmówcy skarzą się na jakość dzwięku a ja sam nieraz słysze zniekształcenia, czym może być to spowodowane?

Edytowane przez Daniel.
    Doprecyzowanie nazwy tematu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zobaczę, ale i tak czasami nie mam zasięgu, mimo, że w domu zawsze zasięg był i jest

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    darrr

Mam to samo a roota nie bede robil. Zauwazylem ze ten problem jest wtedy gdy ze wzgledu na zasieg przeskakuje telefon miedzy 3g a 2 g. W 3 g mamy chyba hdvoice i dzwiek jest rewelacyjny . na razie po prostu musze wlaczac tylko 2 g i problemu nie ma

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale jaja! Ja troszkę w innej sprawie.

Mam G3s od 4 miesięcy.. wczoraj telefon pierwszy raz solidnie spadł mi na beton. Na szczęście skończyło się tylko na kilku otarciach. Po tym wszystkim od razu bardzo poprawiła mi się jakość dźwięku w połączeniach.. słychać zdecydowanie głośniej i wyraźniej.. bardzo czysto... jakby rozmówca stał obok... wcześniej nie miałem zastrzeżeń co do jakości... miałem wiele telefonów, również LG ale takiej jakości to nigdy nie uświadczyłem.. Jeszcze kilka razy mi spadnie to może coś innego się poprawi haha :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja miałem podobnie.

Uszkodzony procesor dźwięku. Na Marynarskiej w W-wie wymienili mi płytę od ręki. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam problem z rozmowami. otóż rozmówcy mówia ze strasznie mnie przerywa momentami tak jakby m trafił zasieg. Zasieg mam na maksa , mieszkam w centrum gdańska. Zarówno w sieci plus jak i virgin wystepuje ten problem. Nie chce wylaczac LTE dlatego pytam czy istnieje inny sposob naprawy ? hard reset zrobiony

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to rzeczywiscie pomaga ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jesli to jest sprawa wyciszania i znieksztalcen glosu wynikajacych z ukladu redukcji szumu to wylaczenie tej redukcji pomaga kolosalnie. Jedyny problem to taki ze ta modyfikacje mozesz zrobic tylko. na telefonie z systemem 4.4.x czyli na KIT KAT

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi