Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

kemi

DARK ANGEL V-LOLLIPOP (Android 4.1.2) for 6030X [MULTILANG] - Potrzebni Testerzy

Rekomendowane odpowiedzi

Stuck on booting.. Everything was installed without problems and the phone is not booting..

edit: fixed it..

it seems that this rom is lagging... a lot >.<

Edytowane przez staycalm

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdy w aplikacji Youtube odtworzymy jakiś film to obraz zatrzymuje się w miejscu a dźwięk nadal jest odtwarzany normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kemi

@@Natan Doryń

Problem jest z aplikacją Youtube, może google w następnej aktualizacji to naprawi. 

Bo jak sprawdziłem na przeglądarce youtube odtwarza bez problemu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@Natan Doryń

Problem jest z aplikacją Youtube, może google w następnej aktualizacji to naprawi. 

Bo jak sprawdziłem na przeglądarce youtube odtwarza bez problemu. 

A był byś w stanie zrobić port tego androida na Alactela 6030x ? Link: http://forum.android.com.pl/topic/234503-rom-albe95-lollirom-80-deodex-270216-hpa1s6s7n4n5-feature/

Edytowane przez Natan Doryń

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kemi

@@Natan Doryń

to nie jest z v970, 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kemi

@@Natan Doryń

Przeportuje i jedyne co zobaczysz to czarny ekran (sprawdzałem zaraz po tym jak superdragonpt umieścił ten rom).

Bo nie mamy kernela pod 4.4.2 (choć ktoś na rosyjskim forum 4pda.ru niby na githubie umieścił odpowiednią wersje do skompilowania ale i tak po skompilowaniu się nie uruchamia na tym kernelu ani recovery ani rom).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@Natan Doryń

Przeportuje i jedyne co zobaczysz to czarny ekran (sprawdzałem zaraz po tym jak superdragonpt umieścił ten rom).

Bo nie mamy kernela pod 4.4.2 (choć ktoś na rosyjskim forum 4pda.ru niby na githubie umieścił odpowiednią wersje do skompilowania ale i tak po skompilowaniu się nie uruchamia na tym kernelu ani recovery ani rom).

To szkoda, bo najlepszy jest ten rom dark angel, ale mnie denerwuje to, że na yt trzeba wchodzić przeglądarką, a mi zależy na wyglądzie stockowego androida powyżej 4.2.2 i właśnie ten dark angel go ma. Może kiedyś będzie kernel do 6030x pod 4.4.2. Będe wyczekiwał tego momentu. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam 

Rom super na pewno zostawię go,tylko mam problem z sms ami niestety nie da rady wysłać.Może ktoś zna rozwiązanie?

PZDR 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kemi

@@macieek1977

Wiadomości-> ustawienia -> Centrum wiadomości SMS dodaj tam nr (ze swojej sieci) bo pewnie brakuje i dlatego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi